REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale
  3. VOD

Życie Johna w serialu „Szogun” jest zagrożone. Zapowiedź 7. odcinka zdradza, kto chce zabić bohatera

Popularność serialu „Szogun” stale rośnie. Z każdą kolejną odsłoną produkcja staje się coraz bardziej ciekawa. Trzeba przyznać, że twórcy potrafią budować napięcie, nawet w przypadku zapowiedzi. Niedawno pojawił się oficjalny zwiastun 7. odcinka „Szoguna”. Wojna zbliża się wielkimi krokami, ale nie jest ona jedynym zagrożeniem.

28.03.2024
11:46
Zwiastun 7 odcinka serialu Szogun, kiedy premiera
REKLAMA

Wszystko wskazywało na to, że 6. epizod serialu dostarczy nam w końcu krwawe sceny starć zbrojnych. Ostatecznie okazało się jednak, że na to widowisko widzowie będą musieli jeszcze trochę poczekać. Jak długo? Nie wiadomo, ale nawet samo oczekiwanie jest angażujące. Walka ma w „Szogunie” wiele znaczeń. Nie jest to tylko krwawa rzeź na polu bitwy, ale też starcie z wewnętrznymi demonami, osobiste zadry i przeciwstawienie się niewygodnej obyczajowości. Już od dłuższego czasu zapowiadało się na to, że któryś z bohaterów w końcu nie wytrzyma i przełoży prywatne konflikty nad wspólną sprawę. Można było domyślić się także, że będzie to nie kto inny, jak mąż Mariko, który od dłuższego czasu podejrzewa żonę o utrzymywanie zdecydowanie zbyt bliskich relacji z Anjinem.

REKLAMA

Szogun: odc. 7. Zwiastun pokazuje, że wojna ma wiele twarzy

Można w tym miejscu po raz kolejny przypuszczać, że 7. odcinek serialu „Szogun” dostarczy w końcu widzom, tak bardzo wyczekiwane, krwawe widowisko. Jednak zdążyliśmy już przekonać się na własnej skórze o tym, że produkcja ta uwielbia stan zawieszenia. Gęsta atmosfera i ciągłe napięcie to ulubione aspekty „Szoguna”. Aczkolwiek nic nie trwa wiecznie. Kiedyś w końcu musimy dojść do kulminacji wszystkich zdarzeń, które miały miejsce do tej pory. Zapowiedź 7. odcinka sugeruje, że walka toczy się również wewnątrz i całkiem możliwe, że to właśnie ona doczeka się swojego rozwiązania jako pierwsza. W poprzednim epizodzie widzieliśmy już, że mąż Mariko, Buntaro Toda, czuje się coraz gorzej. Można powiedzieć, że tkwi on obecnie w miłosnym trójkącie. Prawdopodobnie właśnie dlatego prosi Toranagę o to, aby udzielił mu pozwolenia na pozbycie się swojego rywala. John musi więc zmierzyć się z kolejnym zagrożeniem.

Oficjalny zwiastun 7. odcinka serialu Szogun, dostępnego na platformie Disney+

Więcej o serialu „Szogun” czytaj na łamach Spider's Web:

REKLAMA

Zapowiedź 7. odcinka „Szoguna” po raz kolejny przedstawia również Toranagę, który przygotowuje się do wielkiej bitwy. Nie ma już zresztą odwrotu, gdyż w poprzednim epizodzie oznajmił, że nadszedł czas Szkarłatnego Nieba. Czy będziemy świadkami początków narodzin Szoguna? Całkiem możliwe, ale jak już wiemy, niczego nie można brać za pewnik. Standardowo, widzimy się we wtorek przed ekranami.

Serial „Szogun” można oglądać na platformie Disney+.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA