REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Dzieje się
  3. Dramy

Ludzie rzucili się na Taco Hemingwaya. Padła strona ze sprzedażą biletów

Był Dawid Podsiadło, przyszedł czas na Taco Hemingwaya. To już drugi artysta w ostatnim czasie, który spowodował awarię strony, co skutkowało gigantyczną kolejką oczekujących na zakup. Tym razem, jak mówią fani, problemem okazała się usługa Empik Premium. "Warto było zainwestować w waszą beznadziejną subskrypcję, gwarancja nerwów i zmarnowanego czasu" - piszą wściekli internauci.

22.09.2023
10:20
Ludzie rzucili się na Taco Hemingwaya. Padła strona ze sprzedażą biletów
REKLAMA

Taco Hemingway po 3 latach wrócił z solowym albumem "1-800-OŚWIECENIE", ogłaszając przy tym, że wyrusza w trasę koncertową. Raper zapowiedział, że w przyszłym roku zawita do Katowic, Poznania, Gdańska, Wrocławia, Krakowa i Warszawy. Sprzedaż biletów na wydarzenie wystartowała dzień przed premierą krążka, czyli w czwartek 21 września, natomiast przedsprzedaż biletów ruszyła 20 września o 12:00. Dostęp do kupna biletów w przedsprzedaży była dostępna jedynie dla uczestników programu Empik Premium, za który trzeba zapłacić 39,99 zł. I to właśnie posiadacze konta premium w Empiku, jedynego dystrybutora biletów, zetknęli się z problemami technicznymi podczas zakupów.

REKLAMA

Przedsprzedaż biletów na koncert Taco Hemingwaya dla wielu zakończyła się fiaskiem

Pod wpisem Empiku na Facebooku, który informował o przedsprzedaży biletów na koncert Taco Hemingwaya, rozgorzała dyskusja. Internauci narzekali na to, że na stronie musieli czekać ponad godzinę, a kiedy już dopchali się na początek kolejki, okazywało się, że kod Empik Premium nie działa:

Oczekiwanie na sprzedaż biletów od 11:30 po to, aby dwukrotnie wyrzuciło mnie z kolejki, przeniosło na jej koniec, aby w rezultacie po 2 godzinach czekania otrzymać komunikat o braku biletów. Brawo, Empik, warto było zainwestować w waszą beznadziejną subskrypcję, gwarancja nerwów i zmarnowanego czasu

- grzmiała internautka.

Podobnie wydarzyło się podczas przedsprzedaży biletów na stadionowe koncerty Dawida Podsiadły, kiedy kupujący mieli problem z wpisaniem kodu dostępu do Allegro Smart. Dystrybutor biletów, eBilet, przeprosił wtedy za zaistniałą sytuację i zapewnił, że pracuje nad wydajnością strony przed regularną sprzedażą.

REKLAMA

O problemach związanych z kupnem biletów pisaliśmy także w innych artykułach na łamach Spider's Web:

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA