REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Gry
  3. Mobile

Tales from the Borderlands za darmo na Androidzie!

Tales from the Borderlands, jedna z wielu przygodowych serii od cenionego studia Telltales Games, właśnie stała się darmowa. Pierwszy epizod tego tytułu może pobrać każdy posiadacz Androida.

09.10.2015
14:59
Tales from the Borderlands za darmo na Androidzie!
REKLAMA
REKLAMA

Przyznam, że dotychczas nie miałem okazji, aby zagrać w Tales from the Borderlands. Nie jestem szczególnie wielkim miłośnikiem oryginalnych gier FPS, ale doceniam zawarty w nich kapitalny humor i świetne mechanizmy kooperacyjne. Tak się jednak złożyło, że chociaż The Walking Dead czy The Wolf Among Us od Telltale pochłaniałem w biegu, z Talesami nigdy nie było mi po drodze.

Teraz to się zmieni, za sprawą darmowego Tales from the Borderlands, które zmieszczę w kieszeni.

Pierwszy epizod gry przygodowej na licencji… innej gry stał się właśnie całkowicie darmowy. Wystarczy posiadać urządzenie z systemem Android w wersji (przynajmniej) 2.2.3 i nieco wolnej przestrzeni w pamięci urządzenia.

Jeżeli pierwszy, naprawdę długi epizod Tales from the Borderlands przypadnie ci do gustu, kolejne kupisz za pięć dolarów od sztuki. Całkiem sporo, jak na mobilne realia, a z drugiej strony relatywnie tanio, gdy ocenimy zawartość jedynie pod kątem jakości. Ta jak zwykle jest wysoka, co nie powinno dziwić nikogo, kto uwielbia gry od Telltale.

REKLAMA

Korzystając z okazji, przypominam, że część z pozostałych tytułów tego studia również posiada bezpłatne epizody otwierające. Za darmo zagracie w kapitalne The Wolf Among Us, a także oba sezony The Walking Dead. Zapłacić trzeba z kolei za pilota grywalnej Gry o Tron, który jakoś niespecjalnie przypadł mi do gustu.

Darmowe Tales from the Borderlands pobierzecie klikając w poniższy odnośnik:

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA