REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Gry

Tanio, taniej, najtaniej: Bioshock, Borderlands, XCOM, Spec Ops i The Darkness

To zdecydowanie oferta, której trzeba się przyjrzeć. Zestawy w promocyjnej ofercie GameFly są naprawdę dobre. Lepsza od nich jest tylko cena, sięgająca do 10% pierwotnej wartości. Brać, nie czekać.

02.04.2013
20:30
Tanio, taniej, najtaniej: Bioshock, Borderlands, XCOM, Spec Ops i The Darkness
REKLAMA
REKLAMA

Bioshock Infinite już od jakiegoś czasu zagrzewa nasze dyski twarde. Gra jest wspaniała, pierwsza relacja lada moment na sPlay. Do tego czasu warto przypomnieć sobie wcześniejsze twory z serii. Rewelacyjny podwodny Bioshock wraz z kontynuacją – odgrzewanym kotletem najwyższej klasy z dodatkowym trybem wieloosobowym, kosztują teraz raptem 3 funty. Grzechem jest nie wziąć.

t3

Ci, którzy twory Irrational Games mają już ograne, mogą zainteresować się pozostałymi pakietami. Dla mnie najciekawszy wydaje się zestaw Borderlands 2 + X-COM: Enemy Unknown. Co prawda paczka jest najdroższą z wszystkich, bo kosztuje ponad 20 funtów, jednak gry w niej zawarte są warte każdych pieniędzy. O ile X-COM mogliśmy już zgarnąć w promocyjnej cenie ładne parę razy, z drugim Borderlands sprawa nie jest taka prosta. Cena tego tytułu dalej jest zaskakująco wysoka, o czym jakiś czas temu informował was Czarny Iwan.

t2

Parę dni temu jeden z naszych czytelników pytał, czy lepiej zakupić niedoceniane i nietuzinkowe Spec Ops: The Line, czy może skupić się na nie mniej brutalnym, ale znacznie bardziej widowiskowym The Darkness II. Naprzeciw jego zapytaniu wychodzi kolejna paka od GameFly. Dwie gry w jednym zestawie kosztują razem 3 funty i 33 centy. Bardzo zjadliwa cena, to trzeba przyznać.

REKLAMA

Listę wszystkich paczek znajdziecie w tym miejscu. Jeżeli nie mieliście wcześniej styczności z GameFly – bez obaw. Serwis nie jest zamknięty na nasz rynek i zakupione kody są respektowane przez wydawców, niezależnie, czy będziemy je aktywować na terenie Polski, czy gdziekolwiek indziej.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA