REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Jest zwiastun filmu "Taylor Swift: The Eras Tour". Kiedy premiera?

"Taylor Swift: The Eras Tour (Taylor's Version)", czyli najbardziej dochodowa obecnie produkcja muzyczna w historii, niebawem zadebiutuje w VOD. Zanim jednak tytuł wpadnie do Disney+, w sieci można oglądać już zwiastun filmu dokumentującego największą trasę koncertową w historii. Kiedy premiera?

04.03.2024
17:55
taylor swift the eras tour zwiastun disney+
REKLAMA

The Eras Tour, czyli trasa koncertowa, w którą Taylor Swift wyruszyła w marcu minionego roku, jest najbardziej dochodową trasą wszech czasów - wokalistka pokonała m.in. Eltona Johna, zespół Coldplay, Eda Sheerana, U2 i Harry'ego Stylesa. Nic zatem dziwnego, że na film dokumentalny "Taylor Swift: The Eras Tour" do kin walono drzwiami i oknami. W efekcie tytuł uplasował się na 1. miejscu wśród najbardziej dochodowych produkcji koncertowych na świecie. Ci, którzy nie mieli okazji zobaczyć go na dużych ekranach, już w tym miesiącu będą mogli obejrzeć relację z koncertów w domu. Zwiastun "Taylor Swift: The Eras Tour (Taylor's Version)" właśnie zadebiutował w sieci.

REKLAMA

Zwiastun "Taylor Swift: The Eras Tour (Taylor's Version)" jest już w sieci

"Taylor Swift: The Eras Tour (Taylor's Version)" to film dokumentalny w reżyserii Sama Wrencha o szóstej trasie koncertowej Taylor Swift, który przedstawia wszystkie muzyczne ery artystki - od "Taylor Swift" z 2006 r. aż po "Midnights" z 2023 r. Produkcja jeszcze przed swoją premierą stała się najbardziej dochodowym filmem koncertowym wszech czasów. Na potrzeby tytułu koncert Taylor Swift został skondensowany z 3,5-godzinnego widowiska na niemal 3-godzinny seans pełen wrażeń. Prócz dobrze znanych kawałków, widzowie będą mieli okazję zobaczyć wykonanie piosenki "cardigan" oraz 4 dodatkowe utwory w wersji akustycznej.

Premiera filmu "Taylor Swift: The Eras Tour (Taylor's Version) 15 marca 2024 r. na Disney+.

Disney+: zwiastun filmu "Taylor Swift: The Eras Tour (Taylor's Version)"

O Taylor Swift przeczytasz więcej na łamach Spider's Web:

REKLAMA

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA