REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Dzieje się
  3. Dramy

Prowadzący Złotych Globów zażartował z Taylor Swift. Piosenkarka była wściekła

Mimo że Taylor Swift ostatecznie nie zdobyła Złotego Globu, o wokalistce mówi się po tegorocznej gali w zupełnie innym kontekście - chodzi o niewybredny żart, który rzucił w jej stronę prowadzący Jo Koy. Na nagraniu wyraźnie widać, że piosenkarka nie kryła swojej irytacji.

08.01.2024
12:29
Prowadzący Złotych Globów zażartował z Taylor Swift. Piosenkarka była wściekła
REKLAMA

Taylor Swift pojawiła się na uroczystości rozdania Złotych Globów ze względu na film "Taylor Swift: The Eras Tour". Produkcja została bowiem nominowana w kategorii Najlepsze osiągnięcia finansowe w kinach, konkurując z "Barbie" (która ostatecznie została uhonorowana statuetką), "Johnem Wickiem 4", "Mission Impossible: Dead Reckoning - Part One", "Oppenheimerem", "Super Mario Bros. Film", "Spider-Manem: Poza uniwersum" i "Strażnikami Galaktyki: Volume 3". O piosenkarce jest obecnie głośno nie za sprawą nienagrodzonego filmu, a przez żart prowadzącego, który nawiązał do obecnego partnera wokalistki.

REKLAMA

Pełną listę zwycięzców uhonorowanych Złotym Globem 2024 znajdziesz tutaj.

Jo Koy zażartował z Taylor Swift. Piosenkarka była wściekła

Postawa Jo Koya, tegorocznego prowadzącego, nie spotkała się z przychylnymi opiniami widzów. Niektóre żarty komika nie rozbawiły nie tylko publiczności, ale i Taylor Swift. Piosenkarce zdecydowanie nie było do śmiechu, kiedy Koy nawiązał do jej obecności podczas meczy NFL, zawodowej ligi futbolu amerykańskiego, w której gra jej chłopak, Travis Kelce:

Największa różnica między Złotymi Globami a NFL jest taka, że na Złotych Globach jest mniej ujęć Taylor Swift. Przysięgam

- zażartował.
Reakcja Taylor Swift na żart Jo Koya podczas Złotych Globów

Choć z widowni słychać było, że przytyk w kierunku wokalistki rozbawił gości gali, to samej zainteresowanej nie było do śmiechu. Taylor zagryzła wargi, a następnie upiła łyk szampana, nie kryjąc irytacji. Koy, zapytany po gali, czy widział reakcję piosenkarki na jego żart, odpowiedział:

To miało być słodkie. Ja po prostu mówiłem, że jest na nią mniej ujęć, to wszystko.

O Taylor Swift przeczytasz więcej na Spider's Web:

REKLAMA

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA