REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale
  3. Dzieje się

Jest już zwiastun nowego sezonu "The Crown". Szykujcie się na wielkie emocje

Finałowy sezon "The Crown" zbliża się wielkimi krokami. Netflix opublikował właśnie zwiastun pierwszej części 6. sezonu hitowego serialu. Co się wydarzy?

27.10.2023
9:16
The Crown szósty sezon
REKLAMA

"The Crown" na przestrzeni lat zebrał rzesze fanów. Fabularyzowana historia o losach rodziny królewskiej dobiega końca, a zakończy ją tragiczna historia z 1997 roku, czyli śmierć księżnej Diany oraz kilka późniejszych ważnych dla rodziny królewskiej wydarzeń.

REKLAMA

Więcej o serialu "The Crown" przeczytasz w Spider's Web:

Zwiastun pierwszej części "The Crown" trafił do sieci. Nie zabraknie wielkich emocji.

Na razie do sieci trafił zwiastun pierwszej odsłony "The Crown", w którym twórcy skupiają się na życiu prywatnym Diany po rozstaniu z Karolem. Diana jest w takim momencie życia, iż paparazzi nie dają jej spokoju, jeżdżąc za nią krok w krok. Pierwsza część "The Crown" skupi się też na relacji Diany oraz  Dodiego Al-Fayeda, która jak wiadomo, zakończyła się tragicznie, gdyż oboje zginęli w wypadku samochodowym w Paryżu, uciekając przez paparazzi. Twórcy w nawiązaniu do zarzutów z poprzednich sezonów, jakoby serial pokazywał nieprawdę, raz jeszcze podkreślają, że niektóre z wydarzeń są ich interpretacją, uczulając, że od początku nie mamy do czynienia z dokumentem, natomiast z dramatem fabularnym.

Dla Elizabeth Dębicki, odtwórczyni roli Diany, zmierzenie się z tak legendarną postacią, jaką była księżna, jest nie lada wyzwaniem aktorskim.

Myślę, że portretowanie tamtych czasów to wyjątkowe wyzwanie aktorskie. Zaufałam temu, co stworzył Peter (Peter Morgan - twórca i scenarzysta "The Crown") i potraktowałam to jako punkt odniesienia do tego, co chcę przekazać jako aktorka. To jego interpretacja i myślę, że jest w niej dużo prawdy o emocjach, za którymi podążałam. Również dlatego, że nigdy się nie dowiemy, jak było naprawdę - mówi Elizabeth Dębicki w jednym z wywiadów.

Choć oczywiście tragicznych wydarzeń, czyli śmierci Diany nie da się ominąć, twórcy "The Crown" podkreślają, że sam moment wypadku w Paryżu nie zostanie pokazany. Pierwsza część "The Crown" pojawi się na Netfliksie 16 listopada.

REKLAMA

O czym będzie druga część "The Crown"?

Dodajmy, że druga część "The Crown" pojawi się na Netfliksie 14 grudnia. Skupi się w dużej mierze na księciu Williamie oraz jego powrocie do rzeczywistości po tragicznej śmierci mamy, ślubie Karola oraz Kamili, Złotym Jubileuszu Królowej Elżbiety oraz początkach relacji Kate i Williama. W mediach społecznościowych polskiego Netfliksa pod zwiastunem "The Crown" nie zabrakło wielu pochlebnych komentarzy. Jednocześnie fani ubolewają, że 6. sezon będzie tym ostatnim. Na ten moment twórcy nie mają jednak w planach stworzenia kolejnych, współczesnych już odsłon "The Crown".

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA