REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Gry

The Elder Scrolls V: Skyrim za 10 PLN?! Na Green Man Gaming zaszaleli

Nawet na tyle, że w momencie pisania tej wiadomości serwery Green Man Gaming nie dają rady, wysypując błędy niczym karty z rękawa. Nic w tym dziwnego, bowiem jedna z najlepszych gier 2011 roku, niezwykle odporna na cenowe cięcia, jest od dzisiaj do kupienia za mniej niż wartość paczki papierosów. The Elder Scrolls V: Skyrim za 10 złotych to naprawdę kapitalna promocja.

21.07.2014
9:16
The Elder Scrolls V: Skyrim za 10 PLN?! Na Green Man Gaming zaszaleli
REKLAMA
REKLAMA

Nie tylko kapitalna promocja, ale również naprawdę długoterminowa inwestycja. Chociaż Skyrim ma na swoich barkach już prawie 3 lata, ciężko znaleźć drugi tak żywy twór. Wszystko za sprawą fenomenalnej społeczności graczy, której serii mogą pozazdrościć wszyscy inni producenci gier. Tak zwane „community” może się pochwalić setkami modyfikacji na niezwykle wysokim poziomie, które wydłużają już i tak niezwykle długi czas potrzebny na przejście gry. Dzięki modom Skyrim wygląda rewelacyjnie, jest doszlifowany bardziej, niż kiedykolwiek wcześniej oraz pozwala na miesiące (naprawdę nie przesadzam) fantastycznych przygód.

skyrim 6

Nic więc dziwnego, że serwery Green Man Gaming nie radzą sobie z zamówieniami na The Elder Scrolls V: Skyrim po 10 PLN za sztukę. O rewelacyjnej promocji poinformował redaktor serwisu Łowcy Gier, przy okazji podając odsyłacze do produkcji po rewelacyjnym cenowym cięciu oraz kilku innych promocji na tytuły z uniwersum Starożytnych Zwojów. Cały zbiór linków znajdziecie po kliknięciu w to miejsce. To również tam możecie zdobyć wciąż świeże MMORPG The Elder Scrolls Online w niższej niż zwykle cenie. Warto? Moim zdaniem nie. ZeniMax Online stworzył grę do bólu przeciętną, żeglującą na oparach popularności omawianego Skyrim. W swojej recenzji pisałem, że za jakiś czas o TES Online nikt już nie będzie pamiętał. Cóż, zdaję się, że mogę z pełną satysfakcją napisać, iż miałem rację.

Tak czy inaczej – Skyrim za 10 PLN to jedna z tych okazji, z której grzechem jest nie skorzystać. Niestety, na ten moment ciężko dokonać zakupu, lecz liczę, że z czasem sytuacja ulegnie normalizacji. Zdecydowanie warto.

REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA