REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD

HBO po cichu usunęło kilka wpadek z jednego odcinka "The Last of Us"

Nie przegapili kubka ze Starbucksa na stole, jak to było w "Grze o tron", ale pomniejszych wpadek twórcy "The Last of Us" nie uniknęli. Wyłapali i wypunktowali je uważni widzowie. A skoro tak już się stało, HBO postanowiło po cichu zamaskować niedopatrzenia. W jednym z odcinków wszystko jest już tak, jak być powinno.

28.02.2023
18:58
the last of us hbo max
REKLAMA

Cóż to są za emocje! Nic dziwnego, że cały świat z zapartym tchem wyczekuje kolejnych odcinków "The Last of Us". Ta adaptacja gry wideo to nie tylko jedna z najpopularniejszych produkcji HBO, ale też jeden z najlepiej ocenianych seriali nadawcy. Jego twórcy nie uniknęli jednak paru wpadek. Nie są tak duże, jak kubek ze Starbucksa w "Grze o tron" i przy tak wciągającej opowieści łatwo je przegapić. Uważnym widzom udało się jednak je wyłapać.

Oczywiście, gdy odkryje się niedopatrzenia w tak popularnych serialach jak "The Last of Us", to zaraz mówią o nich wszyscy fani. Po sieci rozniosła się więc wieść, że w szóstym odcinku w jednej ze scen widać ekipę i sprzęt realizatorów, a w innej - tajemniczą dłoń trzymającą konia. Nie odpalajcie jednak epizodu na HBO Max, aby to teraz sprawdzać. Jakkolwiek byście się nie starali, już tego nie zauważycie. Tak działa magia CGI.

REKLAMA

Czytaj także:

The Last of Us - HBO usunęło wpadki

Naughty Dog Central, czyli konto na Twitterze, które skupia się na informacjach dotyczących gier studia Naughty Dog ("The Last of Us" oparte jest na jednej z nich), podało, że HBO po cichu, nie mówiąc nic nikomu usunęło już wpadki z szóstego odcinka serialu.

REKLAMA
The Last of Us

Tak, teraz szósty odcinek "The Last of Us" wygląda, jak trzeba. W dostępnym już na HBO Max kolejnym epizodzie nie znaleziono na razie podobnych niedopatrzeń. Przed nami jednak jeszcze dwa. Po wyłapaniu dotychczasowych wpadek HBO, widzowie oglądają teraz serial dużo uważniej niż wcześniej. Być może więc jeszcze na jakąś natrafią. No cóż, nawet najlepszym zdarzają się potknięcia.

Dotychczasowe odcinki "The Last of Us" obejrzycie na HBO Max.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA