REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale
  3. Dzieje się

Koniec "The Last of Us". Kiedy zobaczymy ostatni odcinek?

Postapokaliptyczna przygoda z bohaterami "The Last of Us" powoli dobiega końca, a przynajmniej, jeśli chodzi o pierwszy sezon. Dzisiaj w serwisie pojawił się przedostatni odcinek serialu HBO Max. Kiedy zobaczymy ten finałowy?

06.03.2023
21:31
Koniec "The Last of Us". Kiedy zobaczymy ostatni odcinek?
REKLAMA

Adaptacja gry komputerowej twórców Naughty Dog, gdzie zadaniem gracza jest walka z kanibalistycznymi stworzeniami zarażonymi grzybem, stała się hitem. Co tydzień z niecierpliwością widzowie czekali na kolejny odcinek serialu "The Last of Us" oraz na poczynania głównych bohaterów - ocalałego przemytnika Joela, w którego wcielił się Pedro Pascal, i Ellie, w tej roli Bella Ramsey, która musiała zostać wyprowadzona przez Joela ze strefy kwarantanny. Ostatni odcinek serialu, który według widzów jest numerem jeden wśród produkcji HBO Max, zobaczymy niebawem. Kiedy pojawi się w serwisie?

REKLAMA

Czytaj także:

"The Last of Us" - kiedy pojawi się ostatni odcinek?

Ten odcinek masowo podzieli ludzi - powiedziała Bella Ramsey, odtwórczyni roli Ellie, jeszcze bardziej podsycając atmosferę oczekiwania na finałowy odcinek serialu "The Last of Us". Dzisiaj pojawił się długo wyczekiwany 8. odcinek serialu, co oznacza, że kolejny poniedziałek będzie dniem, kiedy dowiemy się, jaki będzie finał.

REKLAMA
HBO Max - zwiastun 9. odcinka serialu "The Last of Us"

Premiera finałowego 9. odcinka serialu "The Last of Us" w poniedziałek 13 marca o 3:00 na HBO Max oraz o 20:10 w telewizji HBO.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA