REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale
  3. Dzieje się

Gwiazda „The Mandalorian” odnalazła współczesnego Batmana. Nowa rola Elona Muska

Gina Carano to była zawodniczka mieszanych sztuk walk, która od dłuższego czasu budowała swoją aktorską karierę. Największą popularność przyniósł jej angaż w głośnym serialu „The Mandalorian”. W uniwersum Gwiezdnych Wojen wcieliła się w rolę Cary Dune. Sukces nie trwał jednak długo. Aktualnie Carano jest w trakcie procesu z wytwórnią LucasFilm, a wszelkie koszty z nim związane wziął na siebie… Elon Musk. Dobra fabuła.

06.03.2024
10:28
Gwiazda Mandaloriana, Gina Carano, nazywa Elona Muska współczesnym Batmanem
REKLAMA

Gina Carano została zwolniona z serialu „The Mandalorian” w 2021 roku. Taka decyzja spowodowana była wyrażaniem przez aktorkę kontrowersyjnych poglądów w mediach społecznościowych. Publikowała posty, w których porównywała obecną sytuację Republikanów do prześladowań Żydów w czasie II wojny światowej, krytykowała noszenie maseczek w trakcie pandemii oraz naśmiewała się z zaimków osób niebinarnych i transpłciowych. A to tylko kilka przykładów. Wytwórnia LucasFilm wycofała się ze współpracy z Carno, za co została przez aktorkę pozwana. Koszty procesu zdecydował się wziąć na siebie Elon Musk, w imieniu X Corporation, zaznaczając, że jest on zwolennikiem wolności słowa, która została w tym przypadku naruszona.

REKLAMA

Więcej na temat serialu „The Mandalorian” czytaj na łamach Spider's Web:

Elon Musk to ktoś w rodzaju Batmana. Przynajmniej dla Giny Carano

Była gwiazda serialu „The Mandalorian” publicznie wyrażała swoje oburzenie decyzją, którą podjęli zarówno wytwórnia LucasFilm, jak i sam Disney. Z pewnością nie porzuci tego tematu zbyt szybko. W szczególności teraz, gdy wspiera ją jedna z najbardziej wpływowych osób na świecie. W swojej najnowszej wypowiedzi porównała działania Elona Muska do poczynań filmowego Batmana, podkreślając, że jest mu bardzo wdzięczna. Aktorka cieszy się, że miliarderzy są w stanie stawać po stronie ludźmi skrzywdzonych, którym odbiera się prawo głosu.

Gwiazda Mandaloriana, Gina Carano, nazywa Elona Muska współczesnym Batmanem
REKLAMA

Wielu ludzi, miliarderów, wkłada swoje pieniądze gdziekolwiek, ale wkładanie pieniędzy w obronę ludzi, którzy zostali skrzywdzeni, jest bardzo szlachetnym celem. To tak, jakby Elon Musk był kimś w rodzaju Batmana.

- mówi Gina Carano

Disney aktualnie walczy o oddalenie sprawy, jednak aktorka zaznacza, że było to do przewidzenia. Wspomniała również, że jest na to dość duża szansa.

REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA