REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Znamy szczegóły fabuły nowego "The Office". O czym opowie spin-off amerykańskiej wersji sitcomu?

Nowe "The Office" oficjalnie powstaje. Jak już wiadomo, bardziej niż reboot będzie to serial osadzony w tym samym uniwersum, co amerykański sitcom. Właśnie pojawiła się informacja, gdzie będzie można go obejrzeć i ujawniono szczegóły fabuły.

09.05.2024
9:14
the office reboot premiera
REKLAMA

Pierwsze informacje na temat nowego "The Office" pojawiły się pod koniec 2023 r. Fani amerykańskiej wersji sitcomu wstrzymali oddech, bo za nadchodzący serial odpowiada jego współtwórca Greg Daniels (do pary z Michaelem Komanem). Prace nad nim ruszyły już w styczniu i niewiele do tej pory o projekcie ujawniono. Wiadomo jednak, że nie czeka nas ani reboot, ani sequel. Nie należy więc spodziewać się powrotu znanych bohaterów ani ich nowych wcieleń. Kogo zobaczymy zamiast Michaela Scotta i jego ekipy?

Amerykańskie "The Office" zadebiutowało w 2005 r. i doczekało się dziewięciu sezonów. Widzowie je pokochali i spora część fanów uważa sitcom za lepszy od brytyjskiego oryginału. Przygody Michaela Scotta stojącego na czele filii Dundler Mifflin i jego podwładnych skradły zresztą serca widzów na całym świecie. Jakiś czas temu Greg Daniels zdradził, że w nadchodzącym serialu pojawią się zupełnie nowi bohaterowie, aczkolwiek jego akcja osadzona będzie w tym samym uniwersum.

REKLAMA

The Office - co wiemy o nowej wersji serialu?

Jak już też było wiadomo, w nowym "The Office" w główne role wcielą się Domhnall Gleeson i Sabrina Impacciatore. Cała reszta pozostawała tajemnicą. Teraz Variety podaje, że w środę, 8 maja, Peacock oficjalnie serial zamówił. A opis jego fabuły prezentuje się następująco:

Ekipa dokumentalistów, która unieśmiertelniła ekipę z Dunder Mifflin w Scranton poszukuje nowego tematu. Trafia na dogorywającą gazetę ze Środkowo-Zachodnich Stanów Zjednoczonych. Jej wydawca, próbuje ją uratować przy pomocy pracujących za darmo reporterów.

The Office US
REKLAMA

"Minęło ponad 10 lat od emisji ostatniego odcinka "The Office" na antenie NBC, a serial wciąż zdobywa nowych fanów na platformie Peacock" - mówi Lisa Catz, prezes ds. treści fabularnych NBCU Entertainment. Jak dodaje, produkcja powstaje we współpracy z Universal Television. Twórcy nadchodzącego sitcomu będą również pełnić role producentów wykonawczych, w czym wspierać ich mają Ricky Gervais i Stephen Merchant, którzy odpowiadali za oryginalne brytyjskie "The Office".

Zdjęcia do nowego "The Office" mają rozpocząć się w lipcu. Na ten moment data premiery na platformie Peacock nie jest jeszcze znana.

Więcej o "The Office" poczytasz na Spider's Web:

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA