REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Dzieje się

Życie supermodelek nie takie kolorowe. Dokument Apple TV+ ujawnia przerażający fakt; na planie było czuć napięcie

"The Super Models" to najnowszy dokument Apple TV+, w którym cztery supermodelki lat 90.: Cindy Crawford, Naomi Campbell, Christy Turlington oraz Linda Evangelista wspominają kulisy wielkich karier w modelingu oraz zdradzają historie ze swojego życia. Wiele osób może myśleć, że są kobietami, których życie to sielanka. Prawda jest jednak nieco inna. Najnowszy film pokazuje ciemne strony życia najpopularniejszych modelek.

25.09.2023
13:52
Supermodelki lat 90 Apple +
REKLAMA

Życie modelek - choć może wydawać się usłane różami - bardzo często ma wiele mrocznych stron. Jakiś czas temu niektóre z nich zostały przedstawione w dokumencie SkyShowtime "Skauting dla modelek: Ciemna strona mody".

Więcej o modzie przeczytasz na Spider's Web:

REKLAMA

Kulisy karier supermodelek lat 90. Film ukazuje wstrząsający fakt

Tym razem to Apple postanowiło pokazać kulisy karier czterech supermodelek, które trzęsły światem mody w latach 90. W filmie "The Super Models", Cindy Crawford, Naomi Campbell, Christy Turlington oraz Linda Evangelista wspominają kulisy karier w modelingu, a przy okazji uchylają rąbka tajemnicy o swoich nie zawsze idealnych życiach. Linda Evangelista przyznaje, że padła ofiarą przemocy ze strony swojego męża, Gerarda Marie - i czuła się zmuszana do robienia nagich zdjęć w wieku zaledwie szesnastu lat.

Warto dodać, że na planie "The Super Models" doszło do nietypowej sytuacji, która pokazała prawdziwe relacje między modelkami. Czyżby istniała między nimi rywalizacja i napięcie? Na planie filmu, gdy trzy z nich przygotowywały się do jednej z sesji zdjęciowej, nagrany został moment, gdzie do sali weszła czwarta z supermodelek - Linda Evangelista. Atmosfera stała się wtedy dość napięta. Linda serdecznie przywitała się z Cindy Crawford oraz Christy Turlington, natomiast dość oschle z Naomi Campbell. Obie modelki przywitały się dość lakonicznymi słowami: "miło cię widzieć".

REKLAMA

Wszystkie cztery modelki zrobiły ogromne kariery

Wszystkim czterem kobietom bez względu na życiowe zawirowania, przejścia czy konflikty udało się zrobić ogromne kariery w świecie modelingu. Poza modelingiem próbowały też swoich sił jako aktorki. Cindy Crawford pojawiła się w komedii Herberta Rossa "Tajemnica mojego sukcesu" z Michaelem J. Foxem. Z kolei za rolę cenionej prawniczki Kate McQueen w filmie sensacyjnym "Czysta gra" otrzymała trzy nominacje do Złotej Maliny w kategorii Najgorsza Aktorka i Najgorsza Gwiazda Filmowa oraz Najgorsza Ekranowa Para, razem z Williamem Baldwinem.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA