REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Gry
  3. Mobile

Bezpłatne THE WUUUUUUUUUUUUU to gra, w której sterujesz wyłącznie głosem

Kiedy nazwa gry zajmuje połowę miejsca przeznaczonego na tytuł, można zgadywać, że ma się do czynienia z naprawdę oryginalną produkcją. Przypadek THE WUUUUUUUUUUUUU tylko potwierdza tę zasadę.

20.07.2015
17:24
THE WUUUUUUUUUUUUU to gra, w której sterujesz wyłącznie głosem
REKLAMA

THE WUUUUUUUUUUUUU nie jest typową grą mobilną. Ba, właściwie zastanawiam się, na ile powinno się nazwać ten twór grą. Program, który można pobrać za darmo z Google Play, opiera się na sterowaniu za pomocą… wydawanych przez człowieka dźwięków. Im więcej ludzi partycypuje w rozgrywce, tym lepiej, chociaż samotny dzierżyciel smartfonu również może spróbować swoich sił.

REKLAMA

W THE WUUUUUUUUUUUUU gracz musi kontrolować ruch małych stworków.

THE WUUUUUUUUUUUUU 2

Zadaniem gracza jest doprowadzenie ich na przeciwległe brzegi urwiska. Nie jest to jednak takie proste, ponieważ przepaść posiada kilka kondygnacji, natomiast istota służąca za pomost reaguje jedynie na prawdziwy, ludzki głos.

W wielkim skrócie – im głośniej i dłużej wydajemy z siebie dźwięk, tym wyżej unosi się żywa platforma, którą sterujemy. Ta jest na swój sposób przerażająca, z jej olbrzymimi i wyłupiastymi oczami. Rys całego THE WUUUUUUUUUUUUU wydaje mi się z kolei inspirowany serią „Adventure Time”, która również jest silnie obecna na mobilnych urządzeniach, w postaci gier i programów.

REKLAMA

Jeżeli chcecie zagrać w THE WUUUUUUUUUUUUU, ale nie posiadacie urządzenia z Androidem, znajdzie się rozwiązanie.

Na stronie producenta THE WUUUUUUUUUUUUU znajdziecie linki do pobrania tej gry dźwiękowej w formacie, który zainstalujecie w systemie Windows, Linux oraz MacOS, Posiadacze urządzeń z Androidem powinni z kolei skorzystać z poniższego odsyłacza.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA