REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Gry

Tom Clancy's Splinter Cell w limitowanej edycji kolekcjonerskiej - jeszcze więcej zabawy

Cenega Poland z radością informuje, iż w Limitowanej Edycji Kolekcjonerskiej serii Tom Clancy's Splinter Cell pierwsza część gry będzie zawierała zestaw 3 dodatkowych misji, nigdy wcześniej nie wydanych na rynku polskim.

06.11.2006
15:57
Rozrywka Spidersweb
REKLAMA

Oczywiście zostały one, podobnie jak i pozostałe gry, profesjonalnie przetłumaczone. Jesteśmy przekonani, że dzięki temu zabawa z Samem Fisherem będzie jeszcze pełniejsza i bardziej kompletna.

REKLAMA

Limitowana Edycja Kolekcjonerska Tom Clancy's Splinter Cell będzie składać się z:

- Tom Clancy's Splinter Cell w wersji 1.3 z zestawem 3 dodatkowych misji oraz kompletnie nową polską wersją językową na płycie DVD;
- Tom Clancy's Splinter Cell: Pandora Tomorrow na płycie DVD;
- Tom Clancy's Splinter Cell: Chaos Theory na płycie DVD;
- ekskluzywnych materiałów dodatkowych na płycie DVD do wszystkich części Tom Clancy's Splinter Cell takich jak: rysunki i szkice koncepcyjne, filmy, tapety, wygaszacze ekranu i wiele innych;
- drukowanych instrukcji do każdej gry;
- kolorowego, 328-stronicowego drukowanego na papierze kredowym poradnika przejścia wszystkich gier;
- dużego, ekskluzywnego pudełka zapinanego na magnes, z metalizowanym, wytłoczonym tytułem i lakierowanymi elementami;
- unikatowego wnętrza pudełka wyłożonego czarnym materiałem z wyjątkowym ułożeniem płyt i komponentów drukowanych;

REKLAMA

Limitowana Edycja Kolekcjonerska Tom Clancy's Splinter Cell to wymarzony prezent na nadchodzące Mikołajki i Święta Bożego Narodzenia dla każdego konesera gier komputerowych. Ponadto, jest to jedyna okazja, aby zdobyć ekskluzywną edycję wszystkich gier i przeżyć serię najbardziej emocjonujących operacji szpiegowskich w dziejach współczesnego świata. Tym bardziej, że cena za ten imponujący zestaw wynosi tylko 129.90 PLN. Zapraszamy do odwiedzenia oficjalnej strony Limitowanych Edycji Kolekcjonerskich, gdzie znaleźć można szczegółowe informacje o wszystkich zestawach.

Informacja prasowa Cenega Poland

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA