REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Gry
  3. Mobile

Świetne True Skate na Androida jest za darmo, normalnie kosztuje 9 złotych

True Skate to jedna z najciekawszych mobilnych gier, z jakimi miałem do czynienia. „Najlepsza deska na smartfonie” jest chwilowo do zgarnięcia za darmo, ale należy się spieszyć.

19.03.2017
9:35
True Skate jest teraz za darmo na Androidzie
REKLAMA
REKLAMA

Okej, z tą „najlepszą deską” to trochę zaszalałem. True Skate walczy o podium z dwuwymiarową serią Olli Olii, lecz ta kosztuje aż 70 złotych. To suma, którą większość z nas nigdzie nie zapłaciła w Play Store i w najbliższym czasie nie chce tego robić.

True Skate jest za to darmowe, ale jedynie przez określony czas.

Aplikację możecie pobrać z Google Play bez żadnych kosztów przez sześć następnych dni. Po tym czasie gra wraca do swojej stałej ceny, to jest 8 złotych i 99 groszy. No a pobrać naprawdę warto, ponieważ True Skate jest bardzo ciekawą produkcją stworzoną typowo pod dotykowe ekrany smartfonów.

Cała idea True Skate polega na tym, że nasza dłoń udaje nogi skatera. Za pomocą wskazującego i serdecznego palca kontrolujemy deskę, skaczemy oraz wykręcamy triki. System jest intuicyjny, ale nieco skomplikowany. Zapanowanie nad deską wymaga treningu. Jestem jednak przekonany, że osoby wychowane na THPS2 nie boją się żadnych wyzwań.

REKLAMA

No właśnie… Tony Hawk's Pro Skater 2… Darmowe True Skate to świetna okazja, ale dziwi mnie, że wspaniały klasyk z pierwszego PlayStation wciąż nie doczekał się mobilnej reedycji. Na dotykowym ekranie Hawk byłby nie do ogrania, ale dla osób z fizyznymi kontrolerami na pewno byłaby to nie lada gratka. Och, ileż bym dał za ponowną premierę tej gry na handheldzie Nintendo Switch.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA