REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Dzieje się

Urban Jungle Street View - postapokalipsa w twoim mieście

Kojarzycie obrazki miast z gry "The Last Of Us" albo filmu "Jestem Legendą"? Po latach braku ludzkiej ingerencji, nieujarzmiona natura zaczyna dominować nad cywilizacją, ruchliwe niegdyś ulice porastają wysokie trawy, pośród których żyją dzikie zwierzęta, a spod popękanego asfaltu wyrastają potężne drzewa. Dzięki Urban Jungle Street View możecie sprowadzić apokalipsę na swoje miasto. 

18.03.2014
11:59
Urban Jungle Street View – postapokalipsa w twoim mieście
REKLAMA

Urban Jungle Street View, korzystając z map Google, generuje w dowolnym miejscu na Ziemi trójwymiarowe obiekty drzew, krzewów, traw i winorośli, sprawiając, że wygląda ono jakby od dawna było opuszczone. Nałożenie ciemnego filtru i dodanie odbarwień dodatkowo potęguje ten efekt. Udając się na wirtualny spacer po swoim mieście możemy poczuć się jak bohaterowie gry komputerowej.

REKLAMA

REKLAMA

Strasznie fajna sprawa. Mogłoby być co prawda bardziej dopracowane i dopieszczone, uwzględniając na przykład klimat danego regionu przy dodawaniu flory. Jednak istnieje mała szansa, że doczekamy się jakichkolwiek poprawek. Urban Jungle Street View łamie bowiem warunki dozwolonego korzystania z map Google, prawdopodobnie więc zostanie niebawem usunięte. Tymczasem, póki działa, zachęcam do zabawy i eksploracji. Stronę znajdziecie tutaj, działa wyłącznie na przeglądarce Google Chrome.

REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA