REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

„Venom 3” otrzymał pełny oficjalny tytuł. Czy to koniec serii?

Długo musieliśmy czekać na oficjalne informacje dotyczące nadchodzącego „Venoma 3”. Teraz w końcu wiemy już, jak brzmi ostateczny tytuł produkcji Marvela. Sony Pictures ogłosiło, że fani będą mogli udać się do kina na film „Venom: The Last Dance”. Kiedy odbędzie się premiera?

13.03.2024
13:21
Venom 3 ma pełny tytuł, kiedy premiera
REKLAMA

Pierwotnie tytuł miał trafić na wielkie ekrany 8 listopada. Aktualnie wiemy już, że pojawi się wcześniej, a mianowicie 25 października 2024 roku. Mowa tutaj oczywiście o premierze światowej. Na ten moment nie wiadomo, czy zmianie ulegnie także polska data. Dla wielu zwolenników Toma Hardy’ego w rolach Venoma oraz Eddie'ego Brocka jest to bardzo dobra informacja.

REKLAMA

Więcej na temat produkcji Marvela czytaj na łamach Spider's Web:

Venom: The Last Dance. Czy to faktycznie jego ostatni taniec?

REKLAMA

Ogłoszony niedawno pełny tytuł najnowszej produkcji ze stajni Marvela może sugerować, że będzie to ostatni osobny film z udziałem Venoma. Nie oznacza to oczywiście, że nie zobaczymy go już w ogóle. Z pewnością nie da o sobie zapomnieć tak łatwo. Poprzednie odsłony „Venoma” cieszyły się dużą popularnością, więc można przypuszczać, że trzecia część serii również przyciągnie widzów przed ekrany.

„Venom: The Last Dance” będzie reżyserskim debiutem Kelly Marcel. Kobieta jest także autorką scenariusza. Historię współtworzyła wraz z aktorem odgrywającym główną rolę – Tomem Hardym. Wcześniej była również scenarzystką pierwszych dwóch części „Pięćdziesięciu twarzy Greya” oraz „Ratując pana Banksa”. Przypomnijmy, że Tom Hardy już jakiś czas temu wspominał o ostatnim tańcu. Wtedy podejrzewano, że jest to swego rodzaju pożegnanie z postacią. Na szczęście nie o to mu chodziło. Venom najprawdopodobniej pojawi się w innych produkcjach Marvela, jednak już nie jako główna postać.

Pierwsze dwa Venomy obejrzycie m.in. w Disney+, Amazon Prime Video i HBO Max.

Zwiastun filmu Venom 2: Carnage
REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA