REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Dzieje się

Będzie nowy serial z uniwersum „W garniturach”! Nakręci go twórca oryginału

Mimo że produkcja serialu "W garniturach" ("Suits") zakończyła się w 2019 roku, wciąż dominuje rankingi oglądalności. Dlatego szefostwo NBCUniversal postanowiło wykorzystać ten fenomen. "W garniturach" doczeka się zupełnie nowego serialu. Nie będzie to jednak kontynuacja produkcji sprzed lat.

13.10.2023
11:29
W garniturach
REKLAMA

"W garniturach" jest komercyjnym hitem i nie ma co do tego wątpliwości, dlatego to nie koniec "Suits". Jak donoszą amerykańskie media, twórcy popularnego cyklu pracują obecnie nad produkcją dla firmy NBCUniversal. Choć umowa jest jeszcze negocjowana, wiadomo, że tuż po jej podpisaniu wszystkie zainteresowane strony oczekiwać będą szybkiej realizacji projektu oraz pełnego zaangażowania.

Więcej o zagranicznych serialach przeczytasz w Spider's Web:

REKLAMA

Będzie nowe "W garniturach"! Ale inne, niż się spodziewacie

Warto dodać, że "W garniturach" doczeka się zupełnie nowego serialu, który nie będzie kontynuacją produkcji sprzed lat, ani też remakiem. Zamiast tego powstanie zupełnie nowy projekt, odcinkowy serial osadzony w tym samym uniwersum, w którym istnieje kancelaria znana z oryginału. Będzie można traktować go jako spin-off. Nowe "W garniturach" ma być produkcją, której akcja, podobnie jak w przypadku różnych odsłon franczyz "CS" czy "NCIS", będzie rozgrywać się w innym mieście, a także z innymi bohaterami, lecz w tym samym świecie. Nowy serial miałby zupełnie inną obsadę i niewykluczone, że miejsce akcji.

REKLAMA

"W garniturach" bije rekordy oglądalności

Serial "Suits" dostępny jest obecnie na platformach Netflix oraz Peacock, kilka dni temu podbił rekord rankingu Nielsena. Jest pierwszym tytułem w historii tego zestawienia, który spędził na pierwszym miejścu 12 kolejnych tygodni. Warto dodać, że "W garniturach" doczekało się aż dziewięciu sezonów, emitowanych w USA w latach 2011-2019.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA