REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Gry
  3. Muzyka

Wiedźmin 3: Dziki Gon - soundtrack już dostępny w serwisach Spotify, Deezer, Tidal i Apple Music

Wiedźmin 3: Dziki Gon to jedna z najlepszych gier wideo wydanych w tym roku. Polscy producenci stanęli na wysokości zadania i zdobyli uznanie na całym świecie. Jednym z bardzo udanych elementów gry jest ścieżka dźwiękowa, której od dziś mogą słuchać posiadacze kont w serwisach streamingowych, takich jak Spotify, Deezer i Apple Music.

26.08.2015
15:22
Wiedźmin 3: Dziki Gon – soundtrack już dostępny w serwisach Spotify, Deezer, Tidal i Apple Music
REKLAMA
REKLAMA

Album z soundtrackiem do trzeciej części serii gier Wiedźmina jest naprawdę udany. Nie tylko świetnie buduje klimat gry, ale też nadaje się do posłuchania go w domowym zaciszu już po wyłączeniu konsoli i komputera. Do tej pory można było uruchomić odtwarzanie muzyki do gry w serwisie YouTube.

Osoby które zarejestrowały swój klucz na platformie Good Old Games (GOG) mogły pobrać muzykę do gry w formatach MP3 oraz FLAC. Do teraz jednak nie było możliwości uruchomienia soundtracku w zdobywających coraz większą popularność serwisach streamingowych. To się na szczęście zmieniło.

Na album The Witcher 3: Wild Hunt (Original Game Soundtrack) w serwisie Deezer, na który trafiłem w pierwszej kolejności składa się 56 utworów z angielskimi tytułami, które wyraźnie korespondują z kolejnymi zadaniami wykonywanymi przez gracza.

REKLAMA

Jako autorów albumu Deezer wymienia Marcina Przybyłowicza i Mikolaia Stoinskiego (czyli Mikołaja Stroińskiego). Przy niektórych utworach wymieniany jest dodatkowo Percival. Album z muzyką z gry Wiedźmin 3: Dziki Gon trafił też do serwisów Spotify, Tidal oraz Apple Music.

Przesłuchanie wszystkich 56 kawałków składających się na płytę The Witcher 3: Wild Hunt (Original Game Soundtrack) zajmie dwie godziny bez dwóch minut, a długość pojedynczego utworu to pomiędzy 1,5 minuty a 3 minutami.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA