REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD
  3. Netflix

Jednorożec, przewrót na Thanedd i finałowy pojedynek. Mamy zapowiedź finałowych odcinków 3. sezonu "Wiedźmina"

Do premiery 2. części 3. sezonu "Wiedźmina" zostały równo trzy tygodnie. W sieci pojawił się zwiastun ostatnich trzech odcinków serii - co ciekawe, nie znajdziemy go jeszcze na oficjalnych kanałach social media Netfliksa. Na swoim Twitterze opublikował go za to serwis Redanian Intelligence. Uwaga na spoilery!

06.07.2023
15:15
wiedźmin sezon 3 część 2 zwiastun teaser finał netflix
REKLAMA

Główne źródło informacji na temat serialu "Wiedźmin" opublikowało zwiastun 2. części 3. sezonu serialu. Materiał większość widzów mogła przeoczyć, był bowiem ukryty jako scena po napisach 5. odcinka. Teraz pojawił się na twitterowym profilu Redanian Intelligence; pokazuje nam przekrój kluczowych wydarzeń towarzyszących wielkiemu przewrotowi na Thanedd.

Możemy w nim zobaczyć walkę z oddziałem nilfgaardzkich żołnierzy, Geralta rozpoczynającego pojedynek z, jak się okazało, swoim największym przeciwnikiem (fani książek i spostrzegawczy widzowie wiedzą, o kogo chodzi), Ciri walczącą z elfami, ujęcia z pustyni Korath, jednorożca Ihuarraquaxa i wiele innych ujęć. Twórcy szykują finał wypełniony akcją i znanymi z książek sekwencjami - wykonanie zapewne pozostawi wiele do życzenia, ale być może będziemy mogli przynajmniej nacieszyć oczy eleganckimi sekwencjami akcji. Te w końcu czasem się serialowi Netfliksa udają - zwłaszcza gdy do akcji wkracza Henry Cavill.

Czytaj też:

REKLAMA

Wiedźmin, sezon 3., cz. 2 - zwiastun finałowych odcinków serialu Netfliksa

REKLAMA

"Świat będzie płonąć" - głosi napis widoczny w ostatnich sekundach nagrania. Twórcy obiecali godne i spektakularne pożegnanie Cavilla z rolą, możemy więc liczyć na sporo efektownych potyczek z jego udziałem.

Tymczasem Netflix już pracuje nad 4. sezonem "Wiedźmina", w którym gwiazdora zastąpi Liam Hemsworth. Aktor aktywnie przygotowuje się do roli - trenuje i zapoznaje się z treścią książek Andrzeja Sapkowskiego.

Wiedźmin 3: premiera trzech ostatnich epizodów już 27 lipca na Netfliksie.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA