REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Dzieje się

Witajcie na sPlay.pl!

Witamy na sPlay - nowym blogu z Grupy Spider's Web! Czego możecie się tu spodziewać? Chcemy codziennie odpowiadać na cztery fundamentalne pytania: w co zagrać, czego posłuchać, co przeczytać, co obejrzeć. Zostańcie z nami, bo warto!

19.03.2013
22:37
Witajcie na sPlay.pl!
REKLAMA

Czasy się zmieniają. Dla coraz większej grupy osób rozrywką jest to, co konsumuje się za pośrednictwem urządzeń komputerowych nowego typu: smartfonów i tabletów, a także usług w przeglądarce internetowej. Na naszym polskim rynku pojawia się coraz więcej sklepów, które sprzedają cyfrową rozrywkę, czy to w formie muzycznego streamingu, czy e-booków synchronizowanych w chmurze, czy gier, które dziś coraz częściej kupuje i pobiera się z Sieci, czy w końcu filmów i seriali, które można oglądać w oknie przeglądarki internetowej. Cyfrowych treści jest więc coraz więcej, dostępnych z coraz większej liczby źródeł i dlatego coraz trudniej je wszystkie ogarnąć.

REKLAMA

To właśnie dlatego powstał sPlay - Cyfrowy styl życia.

Nowy blog ma ambicję bycia przewodnikiem po świecie cyfrowej rozrywki. W co zagrać, czego posłuchać, co przeczytać, co obejrzeć - chcemy nie tylko informować o nowościach w cyfrowych sklepach oraz ciekawych promocjach, ale także, a może przede wszystkim, opiniować to, co nowe i ciekawe na rynku. Jeśli w danym sklepie z e-bookami pojawi się promocja w postaci obniżonej ceny na cztery e-booki, sPlay podpowie Czytelnikom, czy warto po nie sięgać. Jeśli w danym serwisie streamingu muzyki pojawi się hitowa nowość, sPlay oceni, czy jest się czym podniecać. Jeśli debiutuje nowa głośna gra, to sPlay w nią zagra i podpowie, czy warto szykować na nią kilka giga miejsca na twardym dysku. A jeśli to piątek wieczór, to na sPlay będzie można się spodziewać listy tego, co ciekawego można obejrzeć w najpopularniejszych polskich serwisach VOD.

sPlay = Spider's Play

Pełną nazwą nowego bloga jest Spider's Play i jest on również dostępny pod adresem: spidersplay.pl. W ujęciu marketingowym nowy blog będzie jednak funkcjonował pod skróconą nazwą sPlay i oczywiście pod adresem sPlay.pl

Zapraszamy, bo warto!

REKLAMA

Z okazji debiutu sPlay przygotowaliśmy szereg atrakcji dla pierwszych Czytelników bloga, głównie w postaci szeregu darmowych kodów na e-booki, kont premium w jednym z najlepszych muzycznych serwisów streamingowych, czy też kont premium w jednym z premium serwisów VOD. Zostańcie więc na sPlay.pl, dodajcie bloga do ulubionych, subskrybujcie kanał RSS oraz koniecznie zostańcie jego fanem na Facebooku.

Na sPlay jest też już również co przeczytać, bo nowe treści dodawane były od połowy stycznia!

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA