REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Gry
  3. Mobile

Wszystkie odsłony Angry Birds i Cut The Rope oraz inne gry i aplikacje za darmo na Windows Phone! Błąd w sklepie Microsoftu?

Doszło do bardzo ciekawej sytuacji. Wiele z najlepszych gier na Windows Phone stało się właśnie darmowymi aplikacjami i każdy użytkownik może je ściągnąć bez żadnych opłat. Wszystko wskazuje na to, że to błąd w sklepie Windows, ponieważ odmienne gry są za darmo dla posiadaczy smartfonów z Windows Phone z różnymi ustawieniami regionalnymi.

26.10.2013
12:32
Wszystkie odsłony Angry Birds i Cut The Rope oraz inne gry i aplikacje za darmo na Windows Phone! Błąd w sklepie Microsoftu?
REKLAMA
REKLAMA

Można napisać – kujmy żelazo, póki gorące. W polskim Windows Store za darmo do pobrania są gry Angry Birds, Angry Birds: Rio, Cut the Rope oraz Cut the Rope: Experiments. Co z resztą tytułów?

ANGRY BIRDS II 3

Aby pobrać je za darmo, trzeba zmienić ustawienia regionalne w smartfonach z Windows Phone. Zrobicie to wchodząc w ustawienia, następnie wybierając zakładkę język + region. Tam klikacie w kraj/region i wybieracie interesującą was pozycję z listy. Po obowiązkowym restarcie smartfona ponownie wchodzicie w sklep Windows, ciesząc się jeszcze większą ilością darmowych aplikacji.

Po wybraniu Stanów Zjednoczonych jako regionu, możecie dodatkowo bezpłatnie pobrać Angry Birds: Star Wars (każdą z części), Pencil Blade oraz przydatną aplikację Insider Pro. Ponownie bawiąc się z ustawieniami i wybierając Kanadę dostępna stanie się dla Was jeszcze inna produkcja – Angry Birds: Space. Z Tajlandii pobierzecie z kolei Angry Birds: Seasons. Zamieniając się w Brytyjczyka zdobędziecie Amazing Alex, natomiast jako Chińczyk będziecie mogli skorzystać z aplikacji Runstatic Pro.

angry birds space

Na ten moment nie wiadomo, czy to jakaś specjalna promocja twórców z Rovio, czy też błąd w Windows Store. Nie wiadomo, kiedy sytuacja ulegnie zmianie, więc działajcie, póki możecie. Cóż, można napisać, że w świecie panuje równowaga. Raptem kilka dni temu pisałem o tym, że niektórzy muszą płacić na Wściekłe Ptaki aż 160 PLN.

REKLAMA

Proszę, dajcie znać w komentarzach, czy wszystko Wam działa. Kilku użytkowników narzekało na pewne problemy. Sam przetestowałem opisany dla Was sposób na Lumii 620 i Lumii 920, nie napotykając na żadne utrudnienia.

Dzięki, WPCentralWPWorld

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA