REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale
  3. VOD

Widzowie kochają nowych „X-Menów” nawet bardziej niż filmy. MCU może zazdrościć ocen

Wczoraj odbyła się premiera jednej z najbardziej wyczekiwanych w tym roku produkcji. Na platformie Disney+ pojawiły się pierwsze dwa odcinki tytułu „X-Men ‘97”. Było to nie lada wydarzenie szczególnie dla starszych widzów. Nic więc dziwnego, że nie mogli się oni doczekać wygłoszenia pierwszej opinii.

21.03.2024
10:47
X-Men '97 oceny na Rotten Tomatoes
REKLAMA

Napisałam opinii? W liczbie pojedynczej? To bardzo duże niedopowiedzenie. Pozytywne recenzje wręcz zalały serwis Rotten Tomatoes. Prawie nigdy nie dzieje się tak, że produkcja tuż po premierze zbiera tylko i wyłącznie pozytywne oceny. Zawsze można się przecież do czegoś przyczepić. Serial „X-Men ‘97” udowadnia jednak, że współczesną publikę można jeszcze nie tylko zaskoczyć, ale też zachwycić. Filmowa historia pokazała już, że sentymentalne powroty bywają niebezpieczne. Bardzo łatwo jest urazić wiele osób w tym samym momencie. Niezamierzenie oczywiście. Aczkolwiek bywa też tak, że nostalgiczne nuty wybrzmiewają z tytułu w perfekcyjnej harmonii. Kto by się spodziewał, że uda się to akurat Marvelowi, który ostatnio zdecydowanie nie miał dobrego czasu.

REKLAMA

Więcej o serialu „X-Men ‘97” czytaj na łamach Spider's Web:

X-Men ‘97 szczyci się znakomitymi ocenami na Rotten Tomatoes

Najnowszy serial, będący bezpośrednią kontynuacją kultowej serii z 1992 roku - „X-Men: The Animated Series”, na ten moment może poszczycić się zawrotnym wynikiem 100% pozytywnych opinii w serwisie Rotten Tomatoes. Jest więc aktualnie bardzo dojrzałym pomidorem. Dla porównania – inny hit platformy Disney+, który również stosunkowo niedawno doczekał się swojej premiery, fenomenalny „Szogun”, ma obecnie wynik na poziomie 99%. Aż trudno w to uwierzyć, ale statystyki nie kłamią. Warto przypomnieć po raz kolejny, że jak na razie dostępne są jedynie pierwsze dwa odcinki serialu „X-Men ‘97”, więc wszystko może się jeszcze zmienić. Aczkolwiek pomimo tego, na palcach jednej ręki można policzyć produkcje, którym udało się dosięgnąć podobnego pułapu w takim krótkim czasie. Czyżby Marvel Studios czekała w końcu świetlana przyszłość?

REKLAMA
Informacja dotycząca procentowego wyniku serialu X-Men ‘97 w serwisie Rotten Tomatoes

Serial „X-Men ‘97” można oglądać na platformie Disney+.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA