REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Dzieje się
  3. Dramy

Young Leosia komentuje zdjęcie z Marcinem Dubielem. Raperka odcina się od youtubera

Kiedy po sieci zaczęło krążyć zdjęcie, na którym Young Leosia pozuje z Marcinem Dubielem i Kacprem Błońskim przed samolotem, raperka stanowczo odcięła się od byłych członków Teamu X. Artystka opublikowała w mediach społecznościowych oświadczenie.

05.10.2023
11:30
Young Leosia komentuje zdjęcie z Marcinem Dubielem. Raperka odcina się od youtubera
REKLAMA

Atmosfera wśród polskich twórców internetowych gęstnieje i zbiera coraz większe żniwa. Teraz, kiedy już nikt nie jest bezpieczny w związku z aferą "Pandora Gate", której nazwę rozpowszechnił Sylwester Wardęga, każdy musi być czujny. W swoim najnowszym materiale, demaskującym polskich youtuberów i ich wątpliwe kontakty z nieletnimi dziewczynami, Wardęga wspominał nie tylko o Stuu, od którego wszystko się zaczęło, ale również o Marcinie Dubielu, który był jego bliskim przyjacielem. Dubiel zapowiedział, że w związku "manipulacją" oraz "nadinterpretacją faktów" przez szeryfa internetu, skieruje sprawę na drogę sądową. A co ma z tym wszystkim wspólnego Young Leosia? Poszło o jedno zdjęcie.

REKLAMA

Young Leosia odniosła się do zdjęcia z Marcinem Dubielem. Raperka odcina się od youtubera

Na zdjęciu, które krąży po internecie, znajduje się Marcin Dubiel, Kacper Błoński oraz Young Leosia. Wpis na Instagramie zyskał chwilową popularność za sprawą komentarza jednego z internautów, który napisał:

Dubiel, to, że Leosia ma ksywę "Young", nie oznacza, że ma 14 lat.

Young Leosia postanowiła odciąć się od youtubera, z którym, jak się okazuje, przypadkowo znalazła się na jednym zdjęciu. Raperka opublikowała na Instagramie oświadczenie, w którym zdementowała plotki, jakoby była na wakacjach na Ibizie. Podkreśliła, że znajduje się obecnie w Izraelu w ramach prywatnych wakacji, zaplanowanych już od dłuższego czasu.

Co do zdjęcia Marcina, była to fota pod samolotem, którym wracałam ja, moja ekipa Baila Ella, Bambi i milion innych ludzi ze Szczecina do Warszawy po piątkowej gali FAME. Nigdy nie wybierałam się na żadną Ibizę z Marcinem, bo też się po prostu nie znamy prywatnie. YouTube i jego wieloletni twórcy to nie moja branża. Nie chcę wchodzić w tematy, na których wiedzę czerpię jedynie z filmików w internecie

- skomentowała.

Raperka wyraziła także współczucie dla pokrzywdzonych w tej aferze dziewczyn, podkreślając, że wydarzyły się sytuacje, które w ogóle nie powinny mieć miejsca i ani ona, ani jej bliscy nie wyrażają na to swojej zgody.

Komentarz Young Leosi w sprawie zdjęcia z Marcinem Dubielem
REKLAMA

O polskich youtuberach związanych z aferą "Pandora Gate" przeczytasz także w innych artykułach na Spider's Web:

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA