REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Gry
  3. Muzyka

Kanye, w co Ty grasz? Oto zwiastun "Only One" - pierwszej gry Kanye Westa

Na trwających właśnie międzynarodowych targach elektroniczej rozrywki E3, Kanye West zaprezentował trailer swojej... gry wideo.

14.06.2016
11:08
Oto zwiastun "Only One" - pierwszej gry Kanye Westa
REKLAMA
REKLAMA

"Only One" to efekt współpracy Westa ze studiem Encyclopedia Pictura. W grze będziemy mogli kierować postacią zmarłej matki Kanye, Dondą, która podróżuje po Niebie w poszukiwaniu Raju.

Jestem w stanie zrozumieć, żałobę i chęć uczczenia pamięci swojego rodzica, natomiast "na sucho" oceniając trailer i znając "zapędy" samego Kanye, zaczynam się coraz poważniej martwić o jego stan psychiczny i jakość kolejnych tworów. Jednocześnie, ciągle nie jestem w stanie jednoznacznie określić, czy prowadzi on swego rodzaju, nomen omen, grę z masową publicznością i za jakiś czas oznajmi swiatu: "nabrałem was!", czy może robi i mówi to wszystko zupełnie na poważnie. Być może okaże się, że jednak bralismy udział w jego wielkim happeningu.

REKLAMA

Zwiastunowi gry towarzyszy minimalistyczna wersja kawałka Only One, napisanej ze specjalnym udziałem Paula McCartneya. Utwór ten jest, podobnie jak gra, hołdem dla jego mamy - w warstwie lirycznej jest on konwersacją rapera ze swoją rodzicielką.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA