REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy /
  3. Dzieje się

Pamela Anderson dołącza do obsady nowej „Nagiej broni”. Zagra z Liamem Neesonem

O tym, że powstaje nowa „Naga broń”, mówi się w sieci już od dłuższego czasu. Będzie to odświeżona wersja kultowej produkcji z 1988 roku, której reżyserem był David Zucker. Tym razem w rolę ekscentrycznego policjanta wcieli się Liam Neeson. Z pewnością będzie starał się godnie zastąpić uwielbianego Lesliego Nielsena. Aktualnie wiadomo, że do obsady dołączy ktoś jeszcze. Będzie to… Pamela Anderson.

17.04.2024
11:19
Pamela Anderson zagra w nowej Nagiej broni, kiedy premiera
REKLAMA

Najnowsza odsłona „Nagiej broni” nie ma jeszcze oficjalnego tytułu. Do tej pory nie pojawiły się na ten temat żadne informacje. Fani słynnej serii otrzymali jedynie wiadomość, że Liam Neeson zagra jedną z głównych ról. Właśnie tą, za którą lata temu naprawdę wiele osób pokochało Lesliego Nielsena. Jest to decyzja dość śmiała, ale ostateczny efekt może być bardzo przyjemnym zaskoczeniem. Neeson nie miał do tej pory zbyt wielu okazji do tego, aby sprawdzić się w produkcjach komediowych. Mogliśmy oglądać go raczej w dramatach lub kryminałach. Kto wie, może ta kreacja okaże się być dla niego przełomowa. Przekonamy się o tym dopiero 18 lipca 2025 roku, ponieważ to właśnie wtedy ma odbyć się oficjalna premiera nowej „Nagiej broni”. Przy okazji publika będzie mogła ujrzeć Neesona na jednym ekranie z Pamelą Anderson. To jest dopiero wybuchowe połącznie. Ten swego rodzaju absurd pasuje jednak idealnie do klimatu, który tak urzekł nas w filmowym pierwowzorze.

REKLAMA

Pamela Anderson zagra w nowej Nagiej broni u boku Liama Neesona

Pamela Anderson znana jest przede wszystkim z roli w serialu „Słoneczny patrol”.  Od tego czasu minęło jednak ponad 30 lat. Aktorce wciąż udaje się pojawiać w mniejszych lub większych produkcjach. Oczywiście nie zapomina także o swoich zawodowych korzeniach, dlatego regularnie powraca do wakacyjnego klimatu. Co jakiś czas bierze udział w projektach, których akcja dzieje się na plaży, wszędzie spacerują ludzie w kostiumach kąpielowych, a woda jest krystalicznie czysta. Pamela Anderson próbuje też swoich sił w nieco innych gatunkach. Niedawno mogliśmy oglądać ją w horrorze „Alone at Night”. Brała także udział w kilku komediach kryminalnych, więc na planie nowej „Nagiej broni” powinna odnaleźć się doskonale.

Pamela Anderson dołącza do obsady nowej Nagiej broni

Na ten moment nie wiadomo, kogo dokładnie zagra Pamela Anderson. Nie możemy być również pewni co do tego, czy w ogóle wcieli się w jakąkolwiek ze znanych nam już postaci. Możliwe, że scenarzyści napiszą dla niej całkiem nową rolę. Nie podano również jeszcze żadnych szczegółów dotyczącej ogólnej fabuły nadchodzącego filmu. Pozostaje nam jedynie czekać na kolejne aktualności.

Nowa „Naga broń” trafi do kin 18 lipca 2025 roku.

Filmy z serii „Naga broń” można oglądać na platformach SkyShowtime, Apple TV+ oraz Amazon Prime Video.

REKLAMA

Więcej newsów czytaj na łamach Spider's Web:

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA