REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Alan Ritchson skończył już nowego "Reachera". Teraz szykuje się do roli, do której musi schudnąć

O Alanie Ritchsonie, gwieździe „Reachera”, mówi się obecnie, że jest największą gwiazdą Hollywood - dosłownie. Ten fakt może jednak wkrótce ulec zmianie - aktor zakończył zdjęcia do 3. sezonu hitu Amazona i szykuje się do kolejnej roli, która będzie wymagała od niego... zbicia wagi. 

03.07.2024
10:18
reacher-3-sezon-koniec-alan-ritchson-nowa-rola-motor-city-metamorfoza
REKLAMA

Alan Ritchson zasugerował, że jego praca nad 3. sezonem „Reachera” dobiegła końca - aktor przygotowuje się już do udziału w kolejnym projekcie pt. „Motor City”. W wyreżyserowanym przez Timura Bekmambetova thrillerze wcieli się w Johna Millera, człowieka z Detroit, którego właśnie zwolniono z więzienia. Mężczyzna wyrusza w podróż - jej celem jest brutalna zemsta na tych, którzy doprowadzili do jego uwięzienia. 

Do tej roli artysta będzie musiał schudnąć. Zyska też nowy komplet uzębienia, długie włosy oraz kilka tatuaży. 

REKLAMA

Reacher, sezon 3. - koniec zdjęć. Ritchson szykuje się do nowej roli

Ritchson opublikował w sieci materiał z pierwszych przygotowań do roli, na którym możemy zobaczyć początki jego metamorfozy - prace stomatologiczne oraz nową fryzurę. Właśnie ten wpis uświadomił fanów, że rozpoczęcie przygotowań do nowej roli oznacza, iż nagrywki do „Reachera” dobiegły końca. 

Jak przejść wielką metamorfozę, kiedy masz tylko kilka dni na przejście z Reachera do kolejnej roli w ekstremalnym filmie akcji, „Motor City”? (...)

Thomas Delauer pomoże mi szybko schudnąć, jedyna w swoim rodzaju Sandy Sokolowski załatwi nową fryzurę, a wielki Gary Archer ogarnie mniej perłowy zestaw zębów. No i oczywiście Kat von Pire stworzy nowe tatuaże dla tego bohatera. Moim celem jest uczynienie postaci jak najbardziej wiarygodną i ludzką. Brak wolnego między pracą sprawi, że trudno mi będzie pójść w tej metamorfozie tak daleko, jak bym chciał, ale i tak będę trudny do rozpoznania. Nie chcę grać samego siebie. Nigdy nie doświadczyłeś czegoś takiego jak Motor City.

Czytaj więcej o "Reacherze" i Ritchsonie w Spider's Web:

REKLAMA

3. sezon „Reachera” zadebiutuje w Prime Video dopiero w 2025 roku. Mimo napięte grafiku aktora, zamierza on pozostać oddany tej roli, która uczyniła go najbardziej rozpoznawalnym. W ostatnim czasie Ritchson realizował też zdjęcia do komedii akcji „Playdate”, wystąpił też w nowym filmie Guya Ritchiego. Ma też ponownie wcielić się w rolę Aimesa, czyli jednego z głównych antagonistów w kontynuacji „Fast X”. 

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA