REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Ile będzie sezonów Reachera? Alan Ritchson nie odpuści: "Jestem to winien publiczności"

Alan Ritchson zdradził, jak długo zamierza wcielać się w serialowego Jacka Reachera. Wygląda na to, że widzowie są głodni kolejnych odsłon z bohaterem książek Lee Childa i na 3. sezonie serialu od Amazona raczej się nie skończy. Przynajmniej tak sugeruje aktor, który jest gotowy na więcej.

05.04.2024
15:01
reacher ile sezonow alan ritchson
REKLAMA

To zdecydowanie dobra wiadomość dla fanów "Reachera". W styczniu bieżącego roku zadebiutował ostatni odcinek 2. sezonu serialu od Amazona, a już teraz trwają prace nad kolejną odsłoną serialowej adaptacji książek Lee Childa, gdzie w główną rolę wciela się Alan Ritchson.

1. sezon "Reachera" powstał w oparciu o powieść "Poziom śmierci", czyli 1. część z cyklu autorstwa Lee Childa. Skupia się on na tytułowym byłym oficerze żandarmerii wojskowej, który został niesłusznie aresztowany za morderstwo, stając się tym samym bohaterem spisku pełnego podejrzanych biznesmenów, skorumpowanych policjantów i bezwzględnych polityków. 2. sezon to z kolei adaptacja 11. części, "Elity zabójców", w której Reacher wkracza na ścieżkę zemsty, kiedy okazuje się, że członkowie jego starego oddziału zaczynają ginąć. Podczas gdy wciąż trwają prace nad 3. sezonem, opartym o 7. część serii, "Siłę perswazji", okazuje się, że najnowsza odsłona może nie być ostatnią.

REKLAMA

Alan Ritchson jest gotowy na więcej sezonów "Reachera": "Jestem to winien publiczności"

Jennifer Salke, jedna z dyrektorek Amazon MGM Studios zapewniła, że serialu "końca nie widać". Dodała, że wciąż pracują nad pomysłami na seriale, a Alan zostanie w Amazonie dopóki będzie chciał wcielać się w Jacka Reachera: "Mam nadzieję, że potrwa to bardzo, bardzo, bardzo długo" - stwierdziła.

Wygląda na to, że sam aktor nie wyklucza, iż w ekipie Amazona pozostanie jeszcze przez dłuższy czas. Ritchson wypowiedział się na temat swojej roli, podkreślając, jak ważni w jego karierze są widzowie, a także ludzie, którzy zdecydowali się na wybranie go do zagrania Jacka Reachera:

Jestem to winien publiczności, aby przenieść na ekran tyle tych książek, na ile pozwoli mi moje ciało, i jestem to winien ludziom, którzy postawili na mnie, gdy stanowiłem dla nich ogromne ryzyko. Oni dali mi prawdziwą karierę

- powiedział.
"Reacher": zwiastun 1. sezonu
REKLAMA

W cyklu "Jack Reacher" autorstwa Lee Childa znajduje się na ten moment 29 książek, a najnowsza - "Sekret" - zadebiutowała 27 marca 2024 r. Do tej pory po serial zaadaptowano "Poziom śmierci" (tom 1) oraz "Elitę zabójców" (tom 11), a w oparciu o "Siłę perswazji" (tom 7) ma powstać sezon 3. Choć oficjalna data nie została jeszcze podana, możemy spodziewać się, że zadebiutuje on pod koniec 2024 r. lub na początku 2025 r.

Pierwsze dwa sezony serialu "Reacher" są dostępne w serwisie Prime Video.

O serialu "Reacher" przeczytasz więcej na łamach Spider's Web:

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA