REKLAMA
 1. Rozrywka
 2. VOD

Anioły i demony rządzą na Prime Video. Użytkownicy Amazona wiedzą co dobre

Ten tydzień upływa użytkownikom Prime Video pod znakiem dobrych filmów i seriali. Na liście najpopularniejszych tytułów dostępnych na platformie Amazona w tym tygodniu walkę o dominację toczy nowy sezon hitowego serialu i męskiego kina Guya Ritchie'ego. Jakimi jeszcze produkcjami zachwycaliśmy się w ostatnich dniach?

05.08.2023
12:00
dobry omen amazon prime video co obejrzeć
REKLAMA

Zgodnie z oczekiwaniami, 2. sezon serialu "Dobry omen" narobił szumu na Amazon Prime Video, gdy tylko wleciał na platformę. W efekcie od tygodnia utrzymuje się na pierwszym miejscu najpopularniejszych tytułów dostępnych na platformie w Polsce. I bardzo słusznie, bo według krytyków jest nawet lepszy od swojego poprzednika. Według Rotten Tomatoes może bowiem pochwalić się wynikiem na poziomie 89 proc. pozytywnych recenzji, podczas gdy pierwsza odsłona ma ich 84 proc.

Co tak ujmuje krytyków i widzów w "Dobrym omenie"? Odpowiedź na to pytanie jest wręcz oczywista. To w końcu adaptacja powieści Neila Gaimana i Terry'ego Pratchetta, w której błyszczy charakterystyczny dla tego ostatniego humor. Do tego dochodzi wyśmienita gra aktorska. David Tennant i Michael Sheen stworzyli niedający się zapomnieć duet. Wcielają się w demona i anioła, próbujących zapobiec apokalipsie.

Czytaj także:

REKLAMA

Amazon Prime Video - co oglądaliśmy w tym tygodniu?

2. sezon serialu "Dobry omen" strącił z piedestału filmy Guya Ritchie'ego. Po przetasowaniach "Gra fortuny" zajmuje dopiero czwarte miejsce na liście najpopularniejszych tytułów dostępnych na Amazon Prime Video w naszym kraju. Drugi stopień podium zajmuje natomiast "Przymierze", czyli duszne, męskie kino o relacji między amerykańskim żołnierzem i lokalnym tłumaczem na wojnie w Afganistanie.

Dobry omen: 2. sezon - Amazon Prime Video

Między filmami Ritchie'ego w zestawieniu znalazło się "Tego lata stałam się piękna", które rozpieszcza widzów wakacyjnym klimatem. Nastoletnie dramaty i dorosłe melodramaty rozgrywają się tu w końcu na tle pięknych, letnich pejzaży. Produkcja szybko nie zejdzie z listy najpopularniejszych tytułów na Amazon Prime Video. Gości już na niej od dłuższego czasu, bo zamiast w całości udostępnić 2. sezon, platforma wypuszcza go po odcinku na tydzień. Zostały jeszcze dwa epizody do końca najnowszej odsłony produkcji.

Na liście najpopularniejszych tytułów Amazon Prime Video w tym tygodniu nie brakuje też polskich akcentów. W zestawieniu znalazły się aż dwa rodzime filmy, bo użytkownicy platformy namiętnie oglądają nietypową komedię romantyczną "Skołowani" i poruszający dramat "Powrót do tamtych dni". Jeśli jeszcze nie widzieliście, to najwyższy czas nadrobić zaległości.

REKLAMA

Amazon Prime Video - TOP10 najpopularniejszych tytułów

 1. Dobry omen
 2. Przymierze
 3. Tego lata stałam się piękna
 4. Gra fortuny
 5. Jack Ryan
 6. Skołowani
 7. Powrót do tamtych dni
 8. Lamborghini: The Man Behind the Legend
 9. Wilk z Wall Street
 10. Moja wina
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA