REKLAMA
 1. Rozrywka
 2. VOD

Użytkownikom Amazona na razie rozpierducha w głowach. Ale zaraz przestraszy ich nowy horror

Akcja rządzi na Amazonie. Ale to już od kilku tygodni. A dokładnie od czasu premiery "Road House". Film nie chce bowiem zejść z czołówki listy najpopularniejszych tytułów dostępnych na platformie. Na ten moment przebija go jedynie superbohaterski serial animowany. Czy w najbliższym czasie może im zagrozić, któraś z nowości platformy?

06.04.2024
10:01
amazon prime video co obejrzeć premiery
REKLAMA

A tych nowości z minionego piątku trochę jest. Zacznijmy od powrotu, czyli 2. sezonu "Lazarus Project". To wciągający thriller science fiction o ściśle tajnej organizacji, która zajmuje się zapobieganiu wymieraniu gatunków. Jak to robi? I tu jest pies pogrzebany. Ma bowiem możliwość cofania czasu. Wciąż jednak nie jest to łatwe zadanie. Czy w nowych odcinkach bohaterowie radzą sobie z nim równie brawurowo, co w pierwszej odsłonie serialu? Może nawet bardziej. Dlatego jakbyście po seansie potrzebowali nieco ochłonąć, na Amazon Prime Video możecie też już odpalić "How to Date Billy Walsh". Jak sama nazwa wskazuje to akurat komedia romantyczna.

"How to Date Billy Walsh" opowiada o chłopaku, który utknął we friendzone. Archie i Amelia znają się i przyjaźnią od dzieciństwa. Kiedy on w końcu postanawia wyznać jej miłość, ona zakochuje się w nowym uczniu. Główny bohater postanawia ich rozdzielić, ale paradoksalnie pcha ich bardziej ku sobie. Brzmi jak tandetny romcom dla nastolatków? Warto go jednak sprawdzić. W końcu w tytułowej roli występuje Tanner Buchanan. Tak, ten co zawojował serca użytkowników Netfliksa w "Cobra Kai".

REKLAMA

Amazon Prime Video - co obejrzeć?

Gwiazdy Netfliksa w ogóle w tym tygodniu przejmują Amazon Prime Video. W końcu na platformę wleci też "Raz, dwa, trzy... wchodzisz do gry!". A wraz z nim Asa Butterfield, który w "Sex Education" uczył widzów o najbardziej intymnych sprawach. Tutaj zamiast jednak dbać o zdrowie swoich kolegów i koleżanek, chwyta za nóż, aby ich pozabijać. To horror o grupie dzieciaków z Salem. Tego Salem od czarownic.

Raz, dwa, trzy... wchodzisz do gry! - horror - Amazon Prime Video - co obejrzeć?

Asa Butterfield wciela się w Marcusa, którego młodszy brat odnajduje stary, ubrudzony nóż. Gdy Jonah odczytuje wyrytą na nim inskrypcję, opętuje go demon. Główny bohater postanawia go ratować i sam przejmuje złe moce. Tak zaczyna się mordercza gra. Oczywiście wygrać w niej nie sposób. Ratuj się więc, kto może!

Co prawda "Raz, dwa trzy... wchodzisz do gry" dobrym filmem grozy nie jest, ale jeśli szukacie szybkiej horrorowej przekąski na weekendowy wieczór, nada się idealnie. Parę razy może nawet was przestraszy. Na pewno jest to ciekawsza propozycja niż polska "Zadra". Rodzimy tytuł opowiada o młodej raperce, próbującej się przebić w hip-hopowym światku. Wcielającej się w główną rolę Magdalenie Wieczorek towarzyszy cała plejada gwiazd z Jakubem Gierszałem na czele, ale nawet on nie potrafi dźwignąć tej produkcji.

Więcej o nowościach Amazon Prime Video poczytasz na Spider's Web:

Jak widać powodów, aby oderwać się na chwilę od "Road House" Amazon dostarczył w tym tygodniu całkiem sporo. A jeśli wybrana nowość was nie zadowoli, zawsze możecie przecież do remake'u "Wykidajły" na szybko wrócić. Na liście najpopularniejszych tytułów dostępnych na Prime Video w tym tygodniu przebija go jedynie "Niezwyciężony", a goni komedia pełna akcji z Johnem Ceną "Freelance". Co jeszcze oglądali Polacy w minionych dniach?

REKLAMA

Amazon Prime Video - TOP10 najpopularniejszych tytułów:

 1. Niezwyciężony
 2. Road House
 3. Freelance
 4. Bestia
 5. Liga nietykalnych
 6. Reacher
 7. Mężczyzna imieniem Otto
 8. Muzyka
 9. Odejdź!
 10. Igrzyska śmierci: Ballada ptaków i węży
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA