REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Amber Heard wraca do życia publicznego. Będzie promować swój nowy film

Po przegranej w głośnym procesie z Johnnym Deppem Amber Heard zniknęła z radarów mediów, aż do czasu, kiedy została zauważona w Hiszpanii. Reporterów zapewniała wtedy, że nie kończy swojej kariery. Teraz po raz pierwszy od dłuższego czasu będzie promować nowy film. I nie, nie chodzi o "Aquamana i Zaginione Królestwo".

12.06.2023
9:13
amber heard johnny depp nowy film
REKLAMA

Nie tak dawno uczestnicy festiwalu w Cannes mogli obejrzeć najnowszy film z udziałem Johnny'ego Deppa. "Kochanica króla" to pierwszy projekt gwiazdora "Piratów z Karaibów" od kilku lat, a dokładniej od czasu kiedy za sprawą felietonu Amber Heard stał się w Hollywood persona non grata. Po wygranej w procesie o zniesławienie ze swoją eksmałżonką konsekwentnie odbudowuje teraz swoją karierę i zamierza nawet po raz drugi w życiu (po 25 latach przerwy) spróbować swoich sił jako reżyser pełnometrażowej produkcji.

Pomimo przegranej w procesie z Johnnym Deppem i ogólnej niechęci opinii publicznej Amber Heard również próbuje przeć naprzód. Jak dobrze wiemy, pojawi się na pewno w nadchodzącym filmie DC "Aquaman i Zaginione Królestwo". Superbohaterska produkcja zadebiutuje na ekranach kin w grudniu tego roku, ale nie jest to jedyny zbliżający się projekt z udziałem aktorki.

Czytaj także:

REKLAMA

In the Fire - nowy film z Amber Heard

Akcja "In the Fire" rozgrywa się w 1899 roku. W tym thrillerze z motywami nadnaturalnymi Amber Heard wciela się w psychiatrkę, która przyjeżdża na farmę w Kolumbii, aby wyleczyć niepokojąco zachowującego się chłopca. Miejscowi uważają, że dziecko jest diabłem. Zaczyna się więc wyścig nauki z przesądami i główna bohaterka będzie musiała się śpieszyć ze znalezieniem lekarstwa, zanim ludzie wezmą sprawy we własne ręce.

Aquaman - Amber Heard
REKLAMA

Światowa premiera "In the Fire" odbędzie się podczas zbliżającego się tegorocznego Taormina Film Festival na Sycylii. Po raz pierwszy film zostanie wyświetlony już 24 czerwca, a, jak podaje Deadline, Amber Heard będzie go podczas imprezy promować wraz reżyserem Conorem Allynem i aktorem Eduardo Noriego.

Warto podkreślić, że "In the Fire" to projekt, do którego Amber Heard została zatrudniona jeszcze przed procesem z Johnnym Deppem. Zdjęcia do niego rozpoczęły się w lutym zeszłego roku. Dla aktorki promocja filmu będzie pierwszym publicznym wystąpieniem od dłuższego czasu. Po przegranej z eksmałżonkiem wraz z córką osiedliła się w Hiszpanii, której nie zamierza na razie opuszczać. Przydybana przez reporterów zapewniała nie tylko, że kocha życie w Madrycie, ale też, że to nie koniec jej kariery.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA