REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD

Mrok zwiastuje nadejście 4. sezonu "Detektywa". Premiera już w przyszłym miesiącu

HBO zbudowało swoją markę na jakościowej telewizji. Jednakże żaden chyba z seriali stacji nie obrósł takim kultem, jak "Detektyw". Na jego czwarty sezon czekamy zdecydowanie zbyt długo. Na szczęście zbliża się już wielkimi krokami, co potwierdza udostępniony właśnie plakat i zwiastun nadchodzącej produkcji.

04.12.2023
18:27
detektyw 4 sezon hbo premiera trailer
REKLAMA

Tegoroczny festiwal CCXP23 w Sao Paulo w Brazylii przyniósł ze sobą już mnóstwo trailerów i innego rodzaju zapowiedzi wyczekiwanych filmów i seriali. Do zwiastunów "Fallouta", 4. sezonu "The Boys", czy "Godzilla x Kong: The New Empire" dołącza właśnie "Detektyw", w którym w główną rolę wciela się Jodie Foster. Wchodzi więc ona w buty po Matthew McConaughey, Rachel McAdams, czy Mahershala Aliego.

"Detektyw" to serial antologia, więc i tym razem zaczynamy od zera - z nowymi bohaterami, przeprowadzającymi nas przez nową opowieść. Akcja "Krainy nocy" zabiera nas do dalekiej Alaski, gdzie w tajemniczych okolicznościach znika ośmiu pracowników Arktycznej Stacji Badawczej Tsalal. Sprawą zajmie się detektyw Liz Danvers i Evangeline Navarro. Będą one musiały zmierzyć się z wewnętrznym mrokiem i prawdami pogrzebanymi głęboko pod wiecznym lodem.

Więcej o "Detektywie" poczytasz na Spider's Web:

REKLAMA

Detektyw: Kraina nocy - zwiastun serialu HBO

Niezależnie od sezonu w "Detektywie" nigdy nie zmienia się mroczny, duszny klimat. Jego należy spodziewać się również w "Krainie nocy". To właśnie on najbardziej uwodzi w udostępnionym zwiastunie serialu HBO:

Detektyw: Kraina nocy - HBO
REKLAMA

W obsadzie prócz Jodie Foster znaleźli się jeszcze Kali Reis, Finn Bennett, Fiona Shaw, Christopher Eccleston, Isabella Star LaBlanc oraz John Hawkes. Gościnnie występują natomiast Anna Lambe, Aka Niviâna, June Thiele, Diane Benson i Joel D. Montgrand. Showrunnerką, scenarzystką i producentką wykonawczą jest natomiast Issa Lopez.

Czy twórcom i ekipie uda się spełnić pokładane w "Krainie nocy" nadzieje? O tym mamy się przekonać już niedługo. Nowy sezon "Detektywa" ma zadebiutować już w połowie przyszłego miesiąca.

Premiera "Detektywa: Krainy nocy" 15 stycznia 2024 roku na HBO Max.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA