REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD

Fame MMA: gdzie obejrzeć? Transmisja z gali będzie dostępna w Canal+ online

Freak fight wkracza do streamingu i jest to pierwsza tego typu współpraca. Canal+ poszerza bowiem swoją ofertę i już niebawem za pośrednictwem serwisu Canal+ online będzie można obejrzeć nadchodzącą transmisję Fame MMA 21. Użytkownicy, którzy kupią dostęp, będą mogli śledzić nie tylko galę, ale również skorzystać z filmowej i serialowej oferty platformy. Ile kosztuje subskrypcja i kiedy będzie można ją zakupić?

15.04.2024
20:33
fame mma canal+ online transmisja gali vod
REKLAMA

Canal+ dysponuje bogatą ofertą filmową i serialową, a w bibliotece serwisu VOD znajdują się zarówno polskie, jak i zagraniczne tytuły. Do najpopularniejszych polskich seriali należą m.in. "The Office PL", "Emigracja XD", "Sortownia", "Kruk" czy "Kiedy ślub?", a wśród zagranicznych produkcji wymienić można "Johna Wicka 4", "Podejrzaną", "W trójkącie" czy "Fabelmanów". Platforma oferuje także dostęp do rozmaitych transmisji sportowych.

REKLAMA

Do tej pory Canal+ Polska transmitował na swoich antenach mecze PKO BP Ekstraklasy, wybrane mecze Premier League, La Ligę EA Sports, PGE Ekstraligę, NBA oraz WTA Tour. W marcu natomiast pojawiła się informacja, że Canal+ pozyskał wyłączne prawa do transmisji wszystkich meczów Ligi Mistrzów UEFA, Ligi Młodzieżowej UEFA i Superpucharu UEFA w sezonach 2024/2025, 2025/2026 oraz 2026/27 na terenie Polski. Wygląda na to, że już niebawem na platformie będzie możliwej obejrzenia również nowej dyscypliny - Fame MMA ogłosiło, że nadchodzącą galę będzie można śledzić wyłącznie w Canal+ online.

Fame MMA 21: gdzie obejrzeć? Transmisja z gali w ofercie Canal+ online

W mediach społecznościowych Fame MMA pojawiła się informacja o pierwszej tego typu współpracy freak fightowej federacji z serwisem streamingowym:

Pragniemy Wam przedstawić jedno z największych przedsięwzięć w historii! Jako marka FAME oficjalnie dołączamy do ikonicznej rodziny serwisu streamingowego CANAL+ online! Po raz pierwszy transmisja będzie dostępna wyłącznie w serwisie CANAL+ online. To ogromna zmiana na lepsze dla fanów freak fightów

- czytamy we wpisie.

Ci, którzy zdecydują się na zakup subskrybcji, by obejrzeć galę Fame MMA 21, otrzymają również dostęp do biblioteki Canal+ online, a także do nagrań archiwalnych gal Fame. Wszystkie materiały będą dostępne na komputerach, smartfonach, tabletach oraz telewizorach.

Fame MMA w ofercie Canal+ online

Sprzedaż dostępu do nadchodzącej gali rusza już 6 maja. Użytkownicy będą mieli do wyboru dwie opcje: subskrypcję za 39 zł/mies. lub jednorazową płatność w wysokości 49 zł za 30-dniowy dostęp do pakietu. "Subskrypcję będzie można anulować w każdym momencie, nawet od razu po płatności" - zapewnia Fame MMA.

Obsługę techniczną i realizacyjną nadal będzie zapewniać StreamOnline, firma z którą współpracujemy niemalże od samego początku FAME. W tej kwestii nic się nie zmienia. Dodatkowo za pomocą swoich danych logowania z platformy http://famemma.tv, niebawem zalogujecie się również do CANAL+ online, by oglądać kolejne wydanie FAME! Ciągły rozwój to dla nas priorytet! Cieszymy się, że możemy dostarczać Wam coraz lepsze technologie i wrażenia z organizowanych wydarzeń!

Kliknij tutaj, by skorzystać z bogatej oferty Canal+ online i oglądać galę Fame MMA 21.

REKLAMA

O ofercie Canal+ przeczytasz więcej na łamach Spider's Web:

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA