REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Dzieje się

Filip Chajzer planuje wydanie książki. "To będzie dość gruba historia"

Filip Chajzer nie będzie już dziennikarzem TVN. Ze stacją związany był wiele wiele lat, więc nic dziwnego, że rozstanie z pracodawcą nie jest dla niego proste. Na ilość pracy gwiazdor nie może jednak narzekać. W końcu ma swój biznes, dołączył do radiowej ekipy, a w dodatku postanowił napisać też książkę. O czym będzie?

08.09.2023
17:29
filip chajzer książka dzień dobry tvn telewizja
REKLAMA

Filip Chajzer związany był ze stacją TVN przez 15 lat. Gdy kilka miesięcy temu TVN poinformował o odejściu piątki dziennikarzy ze śniadaniowego programu "Dzień Dobry TVN", nie było wiadomo, co się stanie z Chajzerem. Sam przebywał na zwolnieniu lekarskim.

Więcej o Filipie Chajzerze przeczytasz na Spider's Web:

REKLAMA

Chajzer po odejściu z TVN nie może narzekać na brak nowych zajęć

Później poinformował, że odchodzi ze stacji, a powodem było złamanie zakazu konkurencji. Chajzer dołączył do ekipy Radia Zet, natomiast jedna z sond ulicznych, którą przeprowadził dla radiowej stacji, została uznana jako działalność konkurencyjna oraz złamanie zapisów umowy.

Chajzer zapowiedział, że napisze książkę. O czym będzie?

Kontrowersyjny dziennikarz po odejściu TVN nie musi szukać sobie nowej pracy, gdyż zajęć ma całkiem sporo. Jakiś czas temu Filip pochwalił się, że otwiera własny biznes, gdzie będzie chciał serwować gościom przez cały dzień śniadania. Co ciekawe, w jego knajpie nie pojawi się alkohol. To jeszcze nie wszystkie biznesy Chajzera. Już niebawem dziennikarz może nieźle namieszać w świecie show-biznesu swoją książką, którą planuje wydać w przyszłym roku. O czym będzie?

To będzie słodko-gorzka książka, tam nie będzie tylko zabawa. To będzie dość gruba historia, której państwo nie znają, ale poznają - zdradził tajemniczo Filip w rozmowie z serwisem Plejada.pl. W dalszej części wywiadu Chajzer nieco rozwinął temat książki.

REKLAMA

Chodzi o to, żeby przestać się bać, żeby przestać być zakładnikiem swojego życia. Zakładnikiem toksycznego związku, zakładnikiem relacji z rodzicem, zakładnikiem zwyczajów, tradycji itd. Często nie podejmujemy ważnych decyzji w życiu, dlatego że np. boimy się tego, co powiedzą inni. Albo boimy się odejść z jednej pracy, choć czujemy, że to już nie jest nasze miejsce, po to, żeby spróbować gdzieś indziej. Po to, żeby znowu wyłożyć karty na stół. Tak sobie żyjemy i tkwimy w tym do emerytury, a drugiego życia nie będzie. Niestety. I o tym będzie ta książka. Każdy tak ma. Każdy jest niewolnikiem swojego życia na jakimś etapie. Im bardziej, tym gorzej. To będzie książka o tym, żeby przestać się bać. Bardzo motywująca

wyjaśnił.

Jak dodał Filip Chajzer, jego publikacja ukaże się na rynku wydawniczym w czerwcu przyszłego roku.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA