REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy /
  3. VOD

Gdzie obejrzeć film „Święto ognia” online? Pełna lista serwisów VOD

„Święto ognia” to film w reżyserii Kingi Dębskiej, który doczekał się swojej premiery dokładnie 6 października 2023 roku. Jest to najnowsze dzieło twórczyni takich produkcji jak „Moje córki krowy” czy „Zabawa zabawa”. Najnowsza polska komedia obyczajowa jest już dostępna na platformach streamingowych. Zatem gdzie można obejrzeć film „Święto ognia” online? Przedstawiamy kompletną rozpiskę serwisów VOD.

03.03.2024
7:33
Gdzie obejrzeć film Święto ognia online
REKLAMA

Tytuł wyróżnia się przede wszystkim znaną i lubianą w naszym rodzimym kraju obsadą aktorską. Na ekranie można oglądać m.in. Katarzynę Herman, Kingę Preis czy Tomasza Sapryka. Widzowie mają także okazję na zapoznanie się z aktorskimi występami mniej znanych twarzy. Przykładowo, główną rolę Nastki odgrywa Paulina Pytlak, która jak do tej pory nie pojawiała się filmowym planie często. Nie jest to oczywiście jakikolwiek zarzut, ponieważ aktorka pasuje idealnie do opowieści o marzeniach młodej kobiety, której życiowa sytuacja znacznie utrudnia ich spełnienie.

REKLAMA

Więcej na temat polskich filmów czytaj na łamach Spider's Web:

Święto ognia – gdzie obejrzeć film online?

Bohaterka imieniem Natalia ma naprawdę wiele pragnień. Nie są one górnolotne. Można powiedzieć, że coś, co dla większości ludzi jest codziennością, dla niej jest szczytem marzeń. Młoda kobieta jest przykuta do wózka inwalidzkiego, a z bliskimi porozumiewa się poprzez specjalnie skonstruowany program komputerowy. Jej ciężka i emocjonalnie przytłaczająca sytuacja nie jest jednak aspektem, który determinuje samopoczucie Anastazji. Mimo przeciwności losu jest osobą pogodną, a swoim pozytywnym humorem zaraża wszystkich wokół.

Gdzie obejrzeć film Święto ognia online?

Dziewczyną opiekuje się samotny ojciec Poldek (Tomasz Sapryk). Ma on jeszcze jedną córkę. Łucja (Joanna Drabik) właśnie osiąga prawdopodobnie jeden z największych sukcesów w jej życiu. Jest wschodzącą gwiazdą Baletu Narodowego. W tańcu jest naprawdę dobra, co nie umyka uwadze osób, które mogą przyczynić się do szybkiego rozwoju jej kariery. Dość spokojne życie całej trójki zakłóca energiczna sąsiadka z naprzeciwka imieniem Józefina (Kinga Preis). Jej obecność sprawia, że wszyscy muszą odkryć siebie na nowo oraz stanąć twarzą w twarz z rodzinną tajemnicą.

REKLAMA

Film „Święto ognia” jest dostępny w poniższych serwisach VOD:

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA