REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy /
  3. VOD

Godzilla Minus one: gdzie obejrzeć? Film będzie wreszcie dostępny online

„Godzilla Minus One” to niewątpliwie najlepszy film o kultowym kaiju, jaki powstał w ostatnich latach, oraz zdecydowanie największe widowisko kinowe widowisko ostatniego roku, bijące na głowę hollywoodzkie blockbustery zrealizowane za znacznie większe pieniądze. To prawdziwy fenomen, którego przez długi czas nie można było obejrzeć online. Aż do teraz. Kiedy film trafi do streamingu i gdzie dokładnie go zobaczymy? 

17.04.2024
12:08
godzilla minus one gdzie obejrzeć online cały film amazon prime video
REKLAMA

„Godzili Minus One” to prawdziwy fenomen. Nagrodzony Oscarem (efekty specjalne) i kilkunastoma innymi nagrodami obraz okazał się jednym z największych ubiegłorocznych zaskoczeń - jego budżet wynosił zaledwie ok. 15 mln dol, a całość i tak prezentuje się niesamowicie. Co więcej, jest też świetnie napisana. Oto Godzilla raz jeszcze stała się formą grupowej terapii, narodowym dramatem, przyprawiającym o ciarki show, hołdem dla klasyki i ambitnym kinem antywojennym w jednym. Japończycy z łatwością zrobili to, co Amerykanom nigdy nie wychodzi - wysunęli ludzi borykających się ze swoimi demonami i dramatami na pierwszy plan, kaiju spychając na drugi - i to działa. Twórcy dali nam ekscytujący monster movie, który kryje w sobie pełnokrwisty melodramat wojenny i umiejętnie rozlicza się z historią.

Niestety, tego znakomitego obrazu dotychczas próżno było szukać w VOD czy streamingu, choć od jego premiery wkrótce minie pięć miesięcy. Na szczęście już wkrótce się to zmieni. 

REKLAMA

Godzilla Minus One: gdzie obejrzeć online cały film?

  • Amazon Prime Video

Zgadza się - póki co będzie to jedyna opcja, bowiem obraz zadebiutuje tam ekskluzywnie. I nic więcej nie wiemy. Najpewniej jednak film trafi w końcu do innych serwisów.

„Godzilla Minus One” pochyla się nad bohaterem zmagającym się z PTSD, który próbuje odbudować swoje życie po tym, jak zniszczyła je - i niemal wszystko wokół - wojna. Produkcja cieszyła się ciepłym przyjęciem widzów i krytyków.

Godzilla Minus One

Czytaj więcej o Godzilli w Spider’s Web:

REKLAMA

„Godzilla Minus One”: premiera w streamingu odbędzie się 3 maja 2024 r.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA