REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Filmowa profesor Sprout martwi się o dorosłych fanów Harry'ego Pottera. Twierdzi, że to seria dla dzieci

Miriam Margolyes, która wcieliła się w profesor Sprout w filmach o Harrym Potterze, wypowiedziała się na temat dorosłych fanów serii. Aktorka stwierdziła, że martwi się o osoby, które wciąż żyją produkcjami dla dzieci, a fascynację cyklem o młodych czarodziejach powinni mieć już dawno za sobą.

11.03.2024
17:44
profesor sprout martwi sie o doroslych fanow harry potter
REKLAMA

Kto nie chciałby wydawać swoich dorosłych pieniędzy na wizytę w studiu Warner Bros. lub obejrzeć spektaklu "Harry Potter and the Cursed Child" w londyńskim The Palace Theatre? Jestem pewna, że każdy, kto wychował się na kultowej serii autorstwa J.K. Rowling, z przyjemnością zobaczy kulisy magicznego świata i wyda na to każde pieniądze. Fascynację czarodziejskim cyklem sprytnie podchwyciła zresztą platforma Max, która zapowiedziała serial na oparty o książki i filmy. Czy to źle? Miriam Margolyes twierdzi, że tak.

REKLAMA

Filmowa profesor Sprout stwierdziła, że seria "Harry Potter" jest dla dzieci

Jak podaje serwis Deadline, Miriam Margolyes, która wcieliła się w profesor Pomonę Sprout, wypowiedziała się na temat dorosłych fanów serii opartej o książki J.K. Rowling. Podkreśliła, że martwi się o dorosłych fanów, którzy wciąż są zafascynowani magicznym światem czarodziejów:

Martwię się o fanów Harry'ego Pottera, ponieważ powinni już mieć to za sobą. To było 25 lat temu i jest przeznaczone dla dzieci. Ja osobiście myślę, że to seria dla dzieci

- powiedziała.

Aktorka dodała, że nie rozumie ludzi, którzy organizują wesele w stylu Harry'ego Pottera. Podkreśliła, że ze współczuciem zastanawia się wtedy, jak będzie wyglądać ich pierwsza wspólna noc, jeśli zabawa będzie zorganizowana w tej tematyce. Mimo to Margolyes dodała, że "Harry Potter jest cudowny" i jest tej serii bardzo wdzięczna.

Filmy z serii "Harry Potter" obejrzycie w HBO Max.

Profesor Sprout w filmie "Harry Potter i Komnata Tajemnic"
REKLAMA

O serii "Harry Potter" przeczytasz więcej na łamach Spider's Web:

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA