REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Dzieje się

Jonathan Majors z nowymi zarzutami. Kariera gwiazdy Marvela wisi na włosku

Amerykański aktor został już skazany za lekkomyślną napaść i nękanie w grudniu 2023 roku. Wtedy sprawa dotyczyła jego byłej dziewczyny Grace Jabbari, której zeznania dotyczące obrażeń na ciele po kłótni w samochodzie obciążyły Majorsa. Wyrok sądu doprowadził aktora to zawodowego upadku. Odsunęli się od niego menadżerowie, publicyści, a Marvel Studios oficjalnie zakończyło z nim współpracę. Nie zobaczymy go już zatem w roli Kanga Zdobywcy. Aktualnie Jonathan Majors mierzy się z kolejnymi zarzutami, które mogą przekreślić jego udział w kolejnej głośnej produkcji.

09.02.2024
18:09
jonathan majors kraina lovecrafta z kolejnymi zarzutami
REKLAMA

Kolejne dwie kobiety ujawniły zarzuty dotyczące znęcania. Oskarżają Jonathana Majorsa o przemoc psychiczną i fizyczną w artykule na łamach New York Times. Do haniebnych czynów miało dojść na planie serialu „Kraina Lovecrafta”, głośniej produkcji HBO.

Czytaj więcej o produkcjach HBO na łamach Spider's Web:

REKLAMA

Kolejne zarzuty względem Jonathana Majorsa. Co się wydarzyło?

W raporcie New York Timesa zawarto aż 20 wywiadów z osobami, które twierdzą, że usposobienie Majorsa jest, mówiąc delikatnie, bardzo zmienne. Konfrontacje aktora ze współpracowniczkami na planie doprowadziły do złożenia przez nie oficjalnej skargi. W głównej mierze artykuł skupia się jednak na relacjach Emmy Duncan i Maury Hooper, które twierdzą, że spotykały się z aktorem w latach 2013-2019. Duncan twierdzi, że Jonathan Majors znęcał się nad nią zarówno fizycznie, jak i psychicznie. Hooper zarzuca mu opresję emocjonalną.

Zgodnie z raportem, obie kobiety opisały Majorsa jako "kontrolującą, groźną postać, która odizolowała je od przyjaciół i kariery". Na ten temat wypowiedziała się już prawniczka aktora - Priya Chaudhry. Na łamach New York Times stwierdziła, że relacje jej klienta z obiema kobietami były „toksyczne” a sam Majors „mówił bolesne rzeczy”. Zaprzeczyła jednak, że dochodziło do jakichkolwiek aktów przemocy. Aktor miał nawet nie wiedzieć o skardze złożonej do HBO.

Przytaczany wcześniej wielokrotnie artykuł zawiera także dokładne opisy relacji kobiet z aktorem. Wspomina się w nim o groźbach, skrajnym ograniczaniu oraz wielokrotnie powtarzanych wyzwiskach.

REKLAMA

Co dalej z „Krainą Lovecrafta”?

Jak do tej pory nie otrzymaliśmy oficjalnego stanowiska HBO. Nie wiadomo też, jak ostatecznie zareagowano na złożoną skargę. Sytuacja cały czas eskaluje, aczkolwiek można zakładać, że bardzo negatywnie odbije się na serialu „Kraina Lovecrafta”, w którym to Jonathan Majors odgrywa (jeszcze) jedną z głównych ról. Czy będzie to kolejny stracony angaż aktora? Informacje na ten temat mogą niedługo ujrzeć światło dzienne.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA