REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Dzieje się

Irena Kamińska-Radomska uczy Julię Żugaj, jak jeść zupę. To definicja cringe'u

Irena Kamińska-Radomska, znana jako jedna z mentorek w programie "Projekt Lady", postanowiła nauczyć Julię Żugaj, jak być damą. Na kanale influencerki pojawił się materiał, w którym wraz z ekspertką od etykiety w elegancki sposób próbuje jeść posiłki, pić oraz siadać przy stole, a na Instagram mentorki wpadła rolka z jedzenia zupy. Powiedzieć, że to cringe, to jakby nic nie powiedzieć.

22.04.2024
18:29
julia zugaj irena kaminska radomska projekt lady zupa
REKLAMA

"Projekt Lady" to program, który można było oglądać na antenie TVN (później TVN7) w latach 2016-2021. Bohaterkami formatu były krnąbrne uczestniczki, które prowadziły imprezowy tryb życia. W zmianie ich zachowania i naukę dobrych manier zaangażowane były ich mentorki, a jednocześnie jurorki decydujące o tym, która z dziewcząt zostanie wyeliminowana z programu - Małgorzata Rozenek-Majdan, Tatiana Mindewicz-Puacz oraz dr Irena Kamińska-Radomska.

Choć format od 3 lat przestał gościć na ekranach telewizorów ze względu na brak zainteresowania, w swoich mediach społecznościowych aktywnie działa właśnie Irena Kamińska-Radomska - ekspertka od etykiety publikuje krótkie poradniki na temat tego, w jaki sposób jeść jajka, jak zabrać się do jedzenia długiego makaronu czy co można zabrać z pokoju po wizycie w hotelu. Tym razem do nagrania została zaproszona Julia Żugaj, która spróbowała swoich sił w jedzeniu zupy.

REKLAMA

Irena Kamińska-Radomska uczy Julię Żugaj jedzenia zupy jak dama

Na krótkiej rolce, która pojawiła się na profilu dr Ireny Kamińskiej-Radomskiej, ekspertka od etykiety postanowiła zaprezentować, jak nie jeść zupy. Choć koncept był ciekawy, ostatecznie nagranie wprawia z gigantyczne zażenowanie. I właściwie wcale nie chodzi o samą naukę savoir-vivre'u, a o to, że zestawienie osobowości Ireny Kamińskiej-Radomskiej i Julii Żugaj wypada nieco karykaturalnie:

Pani Irena się starała, ale wyszło jakoś tak sztucznie, telewizyjnie. Macie zupełnie inny vibe i wygląda, jakbyście się męczyli swoim towarzystwem

- czytamy w komentarzy na YouTubie.
REKLAMA

Julia Żugaj promuje obecnie swoją letnią trasę koncertową - influencerka pojawi się w takich miastach jak Ustroń (16.06), Koszalin (30.06), Poznań (12.07), Kielce (14.07) czy Płock (20.07). Sprzedaż biletów rusza 25 kwietnia. W dniach 27.07-3.08 i 10-17.08 odbędą się również Letnie Campy Żugajkowe, na których będzie możliwość uczestniczenia w spotkaniach i zajęciach z influencerką.

O Julii Żugaj przeczytasz więcej na łamach Spider's Web:

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA