REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. TV

Katarzyna Cichopek wraca do telewizji. Poprowadzi program randkowy

Katarzyna Cichopek, która na początku roku pożegnała się ze stacją TVP, wraca na ekrany. Była prezenterka "Pytania na śniadanie" nie pojawi się jednak w Telewizji Polskiej - Cichopek ogłosiła, że zostanie prowadzącą nowego programu randkowego, który jesienią zadebiutuje w Polsacie.

02.07.2024
13:26
cichopek program randkowy moja mama i twoj tata polsat
REKLAMA

Po zmianie władzy "Pytanie na śniadanie" przeszło sporo zmian. Rewolucje w TVP sprawiły, że z popularnej śniadaniówki odeszło wielu prowadzących, w tym Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski, którzy byli jednymi z bardziej popularnych twarzy porannego programu. Zanim jednak Cichopek zadebiutowała na antenie telewizyjnej Dwójki, aktorka była związana z Polsatem - w latach 2007-2009 prowadziła 5 edycji programu "Jak oni śpiewają", w 2010 r. pierwszą edycję "Just the Two of Us. Tylko nas dwoje", a między 2006 i 2010 r. - festiwal TOPtrendy. Cichopek pojawiła się także w roli prezenterki na noworocznych koncertach Sylwestrowa Moc Przebojów, a w 2009 r. w teleturnieju randkowym "Gra wstępna".

REKLAMA

Katarzyna Cichopek wraca do Polsatu - poprowadzi program randkowy "Moja mama i twój tata". Kiedy premiera?

Wygląda na to, że znana z serialu "M jak miłość" aktorka wraca do swojej macierzystej stacji - w mediach społecznościowych Polsatu pojawiła się informacja o nowym programie randkowym stacji, który poprowadzi właśnie Katarzyna Cichopek:

Każdy z nas szuka miłości, a oni - samotni rodzice - przyjechali tu w poszukiwaniu swojej drugiej połowy. Po drodze czeka na nich niespodzianka. Ich dzieci będą cichymi przewodnikami i będą bacznie obserwować każdy ich krok. Czy rodzicom uda się wyjść poza strefę komfortu? Czy odważą się otworzyć swoje serca? Czy znajdą miłość? A czy później, gdy spotkają się ze swoimi dziećmi, dostaną ich błogosławieństwo? To jest program "Moja mama i twój tata"

- mówi w zapowiedzi programu jego prowadząca.

Nowy program Polsatu powstał na kanwie brytyjskiego reality show "My mom, your dad". Jego bohaterami są dojrzali single po przejściach, którzy będą szukać miłości z pomocą swoich dzieci. Uczestnicy formatu "Moja mama i twój tata" zamieszkają w mazurskiej willi, gdzie, odcięci od świata zewnętrznego, przez kilka tygodni będą odkrywać siebie wzajemnie, a także budować relacje z nowo poznanymi osobami.

O Katarzynie Cichopek czytaj w Spider's Web:

W drugim domu zamieszkają natomiast ich dzieci, które będą śledzić i komentować to, co robią rodzice. To właśnie pociechy bohaterów będą miały największy wpływ na życie matek i ojców, a także wypowiedzą ostatnie słowo w kwestii zaakceptowania ich związku.

REKLAMA

Premiera programu "Moja mama i twój tata" jesienią na antenie Polsatu.

Zdjęcie główne: kadr z filmu na YouTube.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA