REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Polski przebój może dostać 2. sezon. Pokochali go krytycy i widzowie

"Kiedy ślub?" dobiega końca. Już w ten piątek na CANAL+ Online zadebiutuje finałowy odcinek 1. sezonu. Być może jednak doczekamy się kontynuacji losów Tośka i Wandy, którzy po zerwaniu próbują odnaleźć się w życiu singli. Produkcja okazała się bowiem hitem platformy. Krytycy wręcz ją pokochali.

18.03.2024
13:15
kiedy ślub canal+ serial 2. sezon
REKLAMA

"Kiedy ślub?" to serial odważny. W tej komedii obyczajowej nie brakuje bezpruderyjnych scen erotycznych. To nie nimi serial podbił jednak serca krytyków i użytkowników CANAL+ Online. Mamy w tym wypadku bowiem do czynienia z produkcją bardzo szczerą - lekką i pełną humoru, ale nie brakuje w niej też wzruszeń i typowo ludzkich dramatów. Właśnie ta autentyczność jest jej największą siłą.

Polska kinematografia rzadko kiedy interesuje się życiem osób podbijających pod 30-tkę, a nawet jeśli to wpycha ich w szufladki znane z amerykańskich filmów. "Kiedy ślub?" jest inne. Śledzi losy Tośka i Wandy, którzy po 13 latach w związku postanawiają się rozstać. Jako single okazują się zagubieni, próbują poukładać sobie życie na nowo. Stojący za kamerą Piotr Domaleski i Łukasz Ostalski próbują odpowiedzieć na wiele pytań dotyczących nie tylko sfery osobistej, ale również zawodowej. Dzięki temu, że główny bohater jest początkującym aktorem, udaje im się też dostarczyć nam błyskotliwej satyry na współczesne rodzime kino.

Więcej o serialach CANAL+ poczytasz na Spider's Web:

REKLAMA

Kiedy ślub? - czy będzie 2. sezon serialu CANAL+?

CANAL+ na razie nic na temat 2. sezonu "Kiedy ślub?" co prawda nie mówi. Biorąc jednak pod uwagę sukces dotychczasowych odcinków, może fani dostaną kontynuację losów Wandy i Tośka. Osoby powiązane z produkcją są na nią otwarte.

Kiedy ślub?: 2. sezon - Canal+ Online
REKLAMA

Wydaje mi się, że miałoby to sens i super byłoby to zrobić. Myślę, że historia Wandy i Tośka daje potencjał na kontynuację, to byłoby bardzo ciekawe dowiedzieć się, co będzie dalej, postawić ich w kolejnych zaskakujących sytuacjach

- zdradziła portalowi Wirtualne Media aktorka Maria Dębska, wcielająca się w Wandę.

Potencjał tkwiący w tych bohaterach i wyporność ich świata jeśli widzowie ich polubią, absolutnie daje szansę na kontynuację tej historii

- dodaje w rozmowie ze wspomnianym portalem reżyser Łukasz Ostalski.

Na oficjalną decyzję dotyczącą kontynuacji "Kiedy ślub?" przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać. W końcu nawet 1. sezon nie dobiegł jeszcze końca. CANAL+ podejmie pewnie decyzję dopiero po jego emisji. Na CANAL+ Online pojawi się on w najbliższy piątek 22 marca.

Dotychczasowe odcinki "Kiedy ślub?" obejrzycie na CANAL+ Online.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA