REKLAMA
 1. Rozrywka
 2. Gry

Świetne promocje na gry PC - ruszyło Latobranie

W sklepie Muve.pl właśnie ruszyła akcja Latobranie, w której można uzupełnić kolekcję gier PC o rewelacyjne tytuły w bardzo przystępnych cenach. W promocji znajdziecie BioShock Infinite, Project CARS, Śródziemie: Cień Mordoru i ponad 1300 innych tytułów.

27.08.2015
18:53
Świetne promocje na gry PC – ruszyło Latobranie
REKLAMA
REKLAMA

Latobranie to coroczna akcja, która z pewnością jest dobrze znana pecetowym graczom. Sklep Muve.pl właśnie ruszył z kolejną edycją promocji. Przez dziesięć najbliższych dni będzie można kupować gry w bardzo przystępnych cenach. Obniżki dochodzą nawet to 80%, więc warto przejrzeć listę gier.

Ta jest naprawdę pokaźna. Przez 10 kolejnych dni, równo o godzinie 12:00, lista tytułów objętych promocją zmienia się. Codziennie będą do kupienia nowe gry, a podczas całej akcji przecenionych zostanie ponad 1300 tytułów!

latobranie

Dzisiejsza lista obejmuje aż 135 pozycji. Jest w czym wybierać, jednak kilka tytułów wyraźnie wyróżnia się na tle innych. Do najciekawszych ofert zaliczyłbym następujące gry:

 • Batman: Arkham Origins – 17,50 zł (w promocji są także poprzednie części serii Arkham w cenie 8,75 zł),
 • BioShock Infinite – 27,48 zł (w promocji są także BioShock i BioShock 2 w cenie 7,48 zł),
 • Europa Universalis IV: Conquest Collection – 57,48 zł,
 • LEGO Jurassic World – 64,95 zł,
 • Metro: Last Light - Edycja Limitowana – 39,99 zł,
 • Project CARS – 89,99 zł,
 • Risen 2: Mroczne Wody – 8,75 zł,
 • Śródziemie: Cień Mordoru – 47,99 zł,
 • The Elder Scrolls V: Skyrim Legendary Edition – 42,50 zł (w promocji również podstawowa wersja Skyrim w cenie 15 zł),
 • Tomb Raider – 8,75 zł.

Ciekawych tytułów jest jednak znacznie więcej, a ponadto w Latobraniu znajdziemy całe morze dodatków DLC, season passów, jak i specjalnych wydań gier. Wszystkie tytuły objęte promocją są dystrybuowane w wersji elektronicznej, a więc gracz otrzymuje klucz do gry. W przeważającej większości są to wersje gier przeznaczone na Steam. Płatność odbywa się przy użyciu platformy PayU.

REKLAMA

Sam skusiłem się na Śródziemie: Cień Mordoru. Klucz do gry otrzymałem już chwilę po zakupie. Grę bez problemu aktywowałem na platformie Steam, a zatem z czystym sumieniem mogę polecić promocję Muve.pl.

Kolejne tytuły w Latobraniu będą pojawiać się codziennie w samo południa, aż do 6. września. Warto więc śledzić stronę promocji.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA