REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Dzieje się

Macaulay Culkin odsłonił swoją gwiazdę w Hollywood. Filmowemu Kevinowi towarzyszyła jego "mama"

Do Hollywood Walk of Fame dołączyła kolejna gwiazda - w pierwszy dzień grudnia odsłonił ją Macaulay Culkin, odtwórca roli Kevina McCallistera w filmie "Kevin sam w domu". Na wyjątkowym wydarzeniu do swojego filmowego syna dołączyła Catherine O'Hara, która wygłosiła wzruszającą przemowę.

02.12.2023
12:08
Macaulay Culkin odsłonił swoją gwiazdę w Hollywood. Filmowemu Kevinowi towarzyszyła jego mama
REKLAMA

"Kevin sam w domu" to produkcja, która już od ponad 30 lat gości na naszych telewizorach w okresie bożonarodzeniowym. I choć każdy zna już ją pewnie na pamięć, to rok po roku oglądana jest z taką samą ekscytacją. Bez Kevina po prostu nie ma świąt, a każde próby zdjęcia kultowego filmu z anteny kończą się zagorzałymi protestami widzów. Bohaterem świątecznej komedii jest Kevin McCallister, w którego w 1990 roku wcielił się 10-letni wówczas Macaulay Culkin, lecz nieodłączną postacią produkcji jest również mama Kevina, Kate McCallister, którą zagrała Catherine O'Hara. Ostatnim razem aktorzy pojawili się razem na ekranie w 1992 roku przy okazji filmu "Kevin sam w Nowym Jorku", a teraz po latach spotkali się ponownie.

REKLAMA

Więcej na temat Macaulaya Culkina przeczytasz na łamach Spider's Web:

Macaulay Culkin odsłonił swoją gwiazdę na Hollywood Walk of Fame. Towarzyszyła mu rodzina i filmowa mama

Pierwszego dnia grudnia Macaulay Culkin odsłonił swoją gwiazdę na Hollywood Walk of Fame. Towarzyszyła mu narzeczona, Brenda Song, której aktor podziękował za wsparcie, a także synowie oraz jego bliscy. Na wydarzeniu pojawiła się także Catherine O'Hara, jego filmowa mama, która wygłosiła przemówienie, nie szczędząc aktorowi ciepłych słów:

"Kevin sam w domu" był, jest i zawsze będzie globalną sensacją. Powodem, dla którego rodziny na całym świecie nie mogą pozwolić sobie na rok przerwy bez wspólnego oglądania tego filmu jest Macaulay Culkin. Gratulacje! Zasłużyłeś na swoją gwiazdę na Hollywood Walk of Fame. Dziękuję, że zaprosiłeś mnie, swoją fałszywą mamę, która nie raz, a dwa razy zostawiła cię w domu samego. Jestem z ciebie dumna

- podsumowała.

Catherine O'Hara podkreśliła, że Culkin w roli Kevina McCallistera sprawdził się świetnie, wyrażając uznanie dla jego ciężkiej pracy i pokręconego poczucia humoru, które wniósł na plan jako dziecko. Wzruszony Macaulay podziękował raz jeszcze za miłe słowa i podsumował swoje wystąpienie kultową kwestią z filmu "Kevin sam w domu": "Merry Christmas, ya filthy animals!".

REKLAMA
Macaulay Culkin odsłonił swoją gwiazdę na Hollywood Walk od Fame

Zdjęcie główne: zrzut ekranu z filmu "Macaulay Culkin's Sons Make First Public Appearance" na YouTube.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA