REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD

"Madame Web" dostępna online. Gdzie obejrzeć film?

Najnowsza odsłona uniwersum Spider-Mana od Sony nie tak dawno pojawiła się na ekranach kin. A już dostępna jest w VOD. Gdzie obejrzeć "Madame Web"?

03.04.2024
13:45
madame web online premiera gdzie obejrzeć
REKLAMA

Czytelnicy komiksów ze Spider-Manem dobrze Madame Web znają. W takiej odsłonie jeszcze jej jednak nie widzieli. W filmie wciela się w nią Dakota Johnson. Grana przez aktorkę Cassandra Webb za sprawą nieszczęśliwego wypadku odkrywa w sobie moc przewidywania przyszłości. Przekłada się to u niej na poczucie odpowiedzialności za trzy nastolatki, na które poluje tajemniczy mężczyzna z niezwykłymi zdolnościami. Czy ratowniczce medycznej uda się obronić dziewczyny, aby mogły stać się superbohaterkami?

Światowa premiera "Madame Web" odbyła się w walentynki. Chwilę przed nią krytycy zdążyli się już po filmie przejechać. Na ten moment produkcja ma zaledwie 13 proc. pozytywnych recenzji, co jest wynikiem gorszym nawet od memogennego "Morbiusa". Widzowie również zresztą nie pokochali najnowszej odsłony uniwersum Spider-Mana od Sony.

REKLAMA

Przy budżecie 80 mln dol. (bez kosztów marketingu) "Madame Web" musiała zarobić ok. 200 mln dol., żeby nie okazała się finansową klapą. Nie udało jej się osiągnąć nawet połowy tego wyniku. W światowym box offisie zebrała bowiem niecałe 99 mln.

Madame Web - gdzie obejrzeć film z uniwersum Spider-Mana?

  • Prime Video - film dostępny jest do wypożyczenia za 44,99 zł
  • Canal+ Online - film dostępny jest do wypożyczenia za 44,99 zł
  • iTunes- film dostępny jest do wypożyczenia za 44,99 zł
  • Rakuten- film dostępny jest do wypożyczenia za 44,99 zł
  • Play Now - film dostępny jest do wypożyczenia za 44,99 zł

Możemy mieć nadzieję, że "Madame Web" niedługo pojawi się również w HBO Max. A na pewno szybciej od "Morbiusa", który na platformie wylądował dopiero dziewięć miesięcy po swojej kinowej premierze.

Więcej o uniwersum Spider-Mana poczytasz na Spider's Web:

REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA