REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Tom Hardy cieszy się jak dziecko, bo wrócił na plan "Venoma 3". Kiedy premiera?

Strajk SAG-AFTRA dobiegł końca, więc wre już praca nad wyczekiwanymi tytułami. Cieszą się fani i cieszą się aktorzy. Takie przynajmniej wnioski można wyciągnąć ze zdjęcia Toma Hardy'ego, który wrócił na plan "Venoma 3".

17.11.2023
18:50
venom 3 premiera tom hardy
REKLAMA

Zdjęcia do "Venoma 3" ruszyły co prawda już 26 czerwca, ale za chwilę trzeba było je przerwać z powodu strajku aktorów. Trwał on parę miesięcy, ale jakiś tydzień temu dobiegł wreszcie końca, bo SAG-AFTRA dogadało się z AMPTP (stowarzyszenie wielkich wytwórni, nadawców telewizyjnych i stacji streamingowych). Dlatego właśnie ostatnio coraz częściej pojawiają się informacje o wznowieniu/rozpoczęciu prac na planach kolejnych tytułów.

Wesołą nowinę o powrocie na plan "Venoma 3" przekazał w swoich mediach społecznościowych grający główną rolę Tom Hardy. Z udostępnionego na Instagramie zdjęcia wynika, że bardzo go cieszy możliwość ponownego wcielenia się w uwielbianego przez widzów. Na fotce możemy zobaczyć, jak się uśmiecha, trzymając w rękach puszkę Amstela.

Więcej o Venomie poczytasz na Spider's Web:

REKLAMA

Venom 3 - kiedy premiera?

Chociaż zdjęcie nie ma żadnego podpisu, fani szybko odkryli, że chodzi w nim o powrót na plan "Venoma 3". Wystarczyło dodać dwa do dwóch, bo wpis został udostępniony razem z Sony, a do tego możemy w nim zobaczyć również scenarzystkę i reżyserkę filmu Kelly Marcel. Wygląda, jakby nie podzielała entuzjazmu aktora.

Venom 3 - Tom Hardy - fot.: screen z serwisu Instagram

Na ten moment niewiele wiadomo o nadchodzącej części "Venoma". Szczegóły fabuły trzymane są w tajemnicy. Jednakże scena w trakcie napisów "Venoma 2" przeniosła głównego bohatera do innego uniwersum. Do tego Tom Hardy w roli Eddie'ego Brooke'a pojawił się na krótką chwilę w scenie po napisach "Spider-Mana: Bez drogi do domu". Czy więc w ten czy inny sposób dojdzie do połączenia obu uniwersów?

Venom 2

Na premierę "Venoma 3" przyjdzie nam jeszcze długo poczekać. Jest jedną z trzech produkcji z uniwersum wrogów Spider-Mana, która ma zadebiutować w przyszłym roku - dokładnie 8 listopada. Prócz niego zobaczymy jeszcze "Madame Webb" i "Kravena Łowcę".

Więcej o nadchodzących filmach poczytasz na Spider's Web:

REKLAMA

.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA