REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Dzieje się

Kim jest Marianna Schreiber? Kontrowersyjna postać i żona polityka wystąpi u Kuby Wojewódzkiego

Była żoną polityka PiS-u, założycielką partii i uczestniczką programu "Top Model". Teraz jest żołnierką Wojska Polskiego, zawodniczką organizacji freak fightowej Clout MMA i jedną z głośniejszych postaci w mediach. Kim jest Marianna Schreiber?

12.03.2024
16:06
kim jest marianna schreiber kuba wojewodzki
REKLAMA

Choć większą popularność przyniósł jej udział w "Top Model", to jednak nie przez pryzmat programu o Mariannie Schreiber mówi się obecnie. Żona polityka PiS-u, Łukasza Schreibera, pojawiła się nie tylko na arenie politycznej ze swoją partią Mam Dość, ale również w oktagonie na Clout MMA, a jeszcze wcześniej została powołana do Wojska Polskiego. Freak fightowa zawodniczka poinformowała również, że pojawi się w programie Kuby Wojewódzkiego, co z pewnością przyczyni się do tego, że więcej osób zainteresuje się barwnym życiem Marianny Schreiber.

REKLAMA

Kim jest Marianna Schreiber? Żona polityka PiS-u walczy we freak fightach

Pochodząca z Bydgoszczy Marianna Schreiber po raz pierwszy zyskała większy rozgłos za sprawą udziału w 10. edycji programu "Top Model", wzbudzając na castingu niemałe kontrowersje - okazało się bowiem, że jest żoną Łukasza Schreibera, polityka PiS-u. Ostatecznie Marianna, która ukrywała przed mężem swój udział w formacie, odpadła w 3. odcinku i nie kontynuowała swojej kariery w modelingu - zamiast tego poszła w ślady małżonka.

W styczniu 2022 r. w sieci zadebiutował program "Marianna Schreiber: Mam tego dość!", a w maju ogłosiła, że zakłada własną partię polityczną pod nazwą Mam Dość 2023. Ostatecznie w sierpniu minionego roku Marianna została wyrzucona ze swojej własnej partii, a jej obecni członkowie odcinają się od działań byłej liderki. "Ja się z polityki dawno wycofałam. Nie chcę mieć nic wspólnego z tym bytem i wszystkim co go dotyczy. Odcinam się od tego. Cieszę się, że nie będę brała udziału w tym krindżu" - napisała.

Marianna Schreiber zdecydowała się także na odbycie dobrowolnej zasadniczej służby wojskowej między 20 lutego a 18 marca 2023 r. "Kocham Wojsko Polskie. Dlatego na najbliższym panelu w marcu, będę chciała Wam opowiedzieć całą moją historię jakiej nie znacie a powinniście poznać" - napisała w styczniu 2024 r. "Chciałabym by te zasięgi przysłużyły się do rozpowszechniania takiej właśnie wiedzy. Teraz, gdy zmienił się rząd - nie mam podstaw ku temu, by nie odkryć tych kart".

Obecnie o Mariannie Schreiber jest głośno za sprawą federacji Clout MMA.

Założycielka partii Mam Dość postanowiła bowiem zawalczyć w oktagonie przeciwko Monice Laskowskiej. Co ciekawe, 2 miesiące wcześniej Marianna Schreiber wystosowała do prezydenta Płocka list, w którym wezwała go do odwołania Clout MMA 2 (podczas gali miały zawalczyć Małgorzata Magical i Nikita, czyli matka oraz była dziewczyna Daniela Magicala). Ostatecznie żona Łukasz Schreibera, który poinformował opinię publiczną o ich rozstaniu na początku marca, zagrzała miejsce w federacji Lexy na dłużej - kilka dni temu miała odbyć się jej walka z Gohą Magical, która ostatecznie nie doszła jednak do skutku.

Marianna Schreiber pojawi się w programie "Kuba Wojewódzki" we wtorek 12 marca. Obok freak fightowej zawodniczki na kanapie zasiądzie Michał Sikorski, znany z roli księdza Jakuba w serialu "1670". Premiera odcinka o godzinie 22:30.

REKLAMA

O Mariannie Schreiber przeczytasz więcej na łamach Spider's Web:

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA