REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD

Max: co obejrzeć w weekend? Wybraliśmy TOP 5 nowości serwisu

Serwis Max zadebiutował na polskim rynku, a wraz z nim - cała masa nowości. Warto zatem pobuszować w bibliotece serwisu, bo z całą pewnością możecie natknąć się w nim na perełki, które umilą wam nadchodzący weekend. Zanim zaczniecie szukać tej idealnej produkcji, rzućcie okiem na nasze propozycje TOP tytułów - są obecnie hitami wśród widzów.

14.06.2024
9:22
max nowosci top 5
REKLAMA

Na 2. sezon "Rodu smoka" trzeba będzie poczekać jeszcze kilka dni - wyczekiwany spin-off "Gry o tron" zadebiutuje w Max dopiero 17 czerwca, ale nic straconego. To idealna okazja, aby sprawdzić, co jeszcze oferuje nowy serwis, a trzeba przyznać, że jest tego całkiem sporo - oprócz filmów i seriali od HBO na Maksie pojawiły się uwielbiane produkcje, które do tej pory można było obejrzeć wyłącznie na Playerze, m.in. "Kuchenne rewolucje", "Skazana", "Kuba Wojewódzki" czy "Hotel Paradise". Co jeszcze warto obejrzeć? Oto 5 propozycji na nadchodzący weekend.

REKLAMA

Spis treści:

Max - co obejrzeć w weekend? TOP 5 nowości: Teściowie 2

W serwisie Max jest już dostępny sequel uwielbianej polskiej komedii - "Teściowie 2". Produkcja w reżyserii Kaliny Alabrudzińskiej stawia przed widzami pytanie: czy tym razem w końcu dojdzie do ślubu? Akcja filmu rozgrywa się w nadmorskiej miejscowości, gdzie Weronika i Łukasz, niedoszła para młoda z 1. części, postanawia zaprosić rodzinę na swój ślub i wesele. Na miejscy pojawiają się Wanda i Tadeusz w towarzystwie psa Mirelki, a także rozwiedziona Małgorzata i jej o kilkanaście lat młodszy partner, Jan. Morze, drinki, roznegliżowani plażowicze i inne przyjemne elementy przyrody sprawią, że członkowie rodziny młodej pary zaczną się coraz bardziej otwierać, a w konsekwencji - zrzucać kolejne maski.

"Teściowie 2"

Sami swoi. Początek

Choć subskrybenci Max mają do wyboru mnóstwo zagranicznych produkcji, chętnie decydują się również na rodzime filmy. Oprócz "Teściów 2" warto rzucić okiem na tytuł "Sami swoi. Początek" w reżyserii Artura Żmijewskiego. Jego fabuła skupia się na Pawlaku i Kargulu, dobrze znanych już bohaterów trylogii "Sami swoi", którzy byli wybuchowymi sąsiadami jeszcze przed trafieniem na Ziemie Odzyskane.

Wszystko ze mną OK?

Kolejna propozycja na weekend to produkcja "Wszystko ze mną OK?" z Dakotą Johnson w roli głównej. Fabuła skupia się na 32-letniej Lucy, która pewnego dnia zaczyna zdawać sobie sprawę, że jej relacje z mężczyznami są nieudane, ponieważ pociągają ją kobiety. Film to wyjątkowy obraz coming outu i historia o poszukiwaniu swojej tożsamości.

Pani sprzątająca

Jeśli macie natomiast ochotę zacząć nowy serial, zerknijcie na tę propozycję. "Pani sprzątająca" to produkcja odcinkowa, który opowiada historię Thony De La Rosy. Kobieta opuszcza rodzinne strony i przenosi się do Las Vegas, by ratować życie 5-letniego syna. Chłopczyk cierpi bowiem na bardzo rzadką chorobę wpływającą na jego układ odpornościowy, co nie pozwala mu normalnie funkcjonować. Musi być odcięty od świata zewnętrznego, ponieważ każda najmniejsza bakteria może mu zaszkodzić. Z każdym kolejnym dniem jego stan ulega pogorszeniu - syn Thony De La Rosy pilnie potrzebuje przeszczepu szpiku, a jego matka zrobi wszystko, żeby uratować swoje jedyne dziecko.

O produkcjach Max czytaj w Spider's Web:

Klara

Inną serialową propozycją, tym razem dla fanów polskich produkcji, jest serial "Klara", który zadebiutował w VOD marcu. Jego fabuła skupia się na tytułowej Klarze, kobiecie po czterdziestce, która ma toksyczną matkę, nieobecnego ojca, kota i masę problemów jak zresztą wszyscy ludzie. Od lat jest zakochana żonatym prawniku Aleksie - wiadomo, serce nie sługa - lecz z wszelkich kłopotów pomagają jej się wydostać prawdziwi przyjaciele - Wronka i Wojtek.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA