REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy /
  3. VOD

Pierwszy zwiastun ekranizacji fanfika o Harrym Stylesie. W filmie zagra Anne Hathaway

W jednej chwili czytasz sobie „niewinne” fanfiki na Wattpadzie, a w następnej możesz już oglądać ich ekranizacje w popularnych serwisach VOD. Mamy dobrą wiadomość dla wielbicieli i wielbicielek słynnego wokalisty, Harry’ego Stylesa. Film, którego scenariusz został stworzony na podstawie fanowskiej opowieści, niedługo zadebiutuje na ekranach. „Na samą myśl o Tobie” doczeka się swojej premiery już 2 maja 2024 roku, wyłącznie na platformie Amazon Prime Video. W sieci dostępny jest już oficjalny zwiastun produkcji.

07.03.2024
15:21
Nowy zwiastun filmu Na samą myśl o Tobie
REKLAMA

„Na samą myśl o Tobie” to książka autorstwa Robinne Lee, która w krótkim czasie zyskała ogromną popularność w serwisie Wattpad. Rosnące zainteresowanie tym tytułem sprawiło, że powieść została wydana w fizycznej formie w 2021 roku. Już tego lata będziemy mogli także oglądać jej ekranizację o tym samym tytule. Do produkcji zaangażowana została m.in. Anne Hathaway, która zagra jedną z głównych ról. Towarzyszyć aktorce będzie Nicholas Galitzine. To właśnie między tą dwójką będzie rozwijał się płomienny romans.

REKLAMA

Więcej o produkcjach Amazona czytaj na łamach Spider's Web:

Nowy zwiastun filmu Na samą myśl o Tobie

Wiadomo już, że będzie to opowieść o romansie, który lepiej trzymać w tajemnicy przed wszechobecnymi przedstawicielami mediów wszelakich. Hayes Campbell (Nicholas Galitzine) to światowej sławy wokalista, więc jakiekolwiek plotki na temat jego życia prywatnego są zawsze pożywką dla dziennikarzy. Sophie (Anne Hathaway) wybiera się na koncert artysty z myślą, że będzie to jedno z najlepszych wydarzeń w jej życiu. Nie myli się, gdyż jest to początek miłosnej historii, której prywatność jest nieustannie zakłócana.

REKLAMA
Zwiastun filmu Na samą myśl o Tobie - Amazon Prime Video

Drogi serwisie Amazon Prime Video – chcielibyśmy podziękować za ten wybór. Niesamowicie cieszy fakt, że platforma nie zdecydowała się na stworzenie produkcji wręcz przepełnionej erotyzmem. Po zapowiedzi można spodziewać się, że w końcu będzie to opowieść o relacji dwojga ludzi, których łączy coś więcej, niż tylko pociąg seksualny. Nawet z samego tego faktu warto jest przyjrzeć się temu filmowi nieco bliżej.

Produkcja „Na samą myśl o Tobie” będzie miała swoją premierę na platformie Amazon Prime Video już 2 maja 2024 roku.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA