REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD
  3. Netflix

Netflix: co obejrzeć w weekend? 5 genialnych nowości, w tym polski film i hiszpański kryminał

W tym tygodniu w serwisie Netflix pojawiło się kilka świetnych nowości. Widzowie będą mogą zobaczyć komedię z Maciejem Stuhrem, nową część „Bridgertonów”, a to nie wszystko. Top 5 tytułów, które warto obejrzeć w weekend.

20.06.2024
11:38
netflix co obejrzec w weekend spadek
REKLAMA

W topce Netfliksa aktualnie królują 2 polskie filmy „Teściowie 2” i „Miłość jak miód”. Zakładamy jednak, że już je widzieliście. Dlatego zebraliśmy najlepsze i najfajniejsze seriale i filmy, które warto obejrzeć w weekend.

Spis treści:

REKLAMA

Netflix: co warto obejrzeć w weekend? Gangi Galicji

Produkcja pojawi się na serwisie w piątek. Nowy serial kryminalny „Gangi Galicji” zabierze was do Hiszpanii, a konkretnie do miasteczka Cambados. To właśnie tam przybywa nowa prawniczka – Ana. Jednocześnie jej obecność zauważa Daniel, który jest synem narkotykowego bosa. Ana będzie musiała zmierzyć się z przeszłością, ale również z kryminalną stroną miasteczka.

Bridgertonowie: sezon 3., ale część 2.

„Bridgertonowie” wracają – mam wrażenie, że to zdanie pisałem kilka tygodni temu. I tak to prawda, bo do serwisu trafiła właśnie ostatnia część najnowszego sezonu. Ta produkcja to hit Netfliksa i bez dwóch zdań jeden z najważniejszych aktualnie emitowanych seriali serwisu. Jeśli wiec jeszcze jej nie widzieliście, to to jest ten moment, gdy warto spróbować.

Spadek

Co obejrzeć w weekend? Spadek

Dzisiejsza premiera to „Spadek”. To polski film, który opowiada o tym, co dzieje się, gdy w rodzinie pojawiają się pieniądze. W rodzinie Kłosów kasę zostawił ekscentryczny wynalazca i gwiazda telewizji w jednym. Zostawił, bo umarł. Rodzina zbiera się, licząc na to, że przejmie pozostawioną przez niego fortunę. Na ekranie zobaczymy m. in. Macieja Stuhra, Gabrielę Muskałę i Piotra Packa.

Weteranka

Premiera tego filmu nastąpi już jutro, ale już dzisiaj możemy powiedzieć, że „Weteranka” ma wszelkie dane, aby zostać hitem platformy Netflix. Główną rolę gra tu Jessica Alba, która wciela się w byłą komandoskę. Kiedy wraca do domu po śmierci ojca, dochodzi do konfliktu między nią a lokalnym gangiem. Powodem sporu jest jej wścibskość, a konkretnie to, że zaczyna zadawać pytania o śmierć swojego taty.

Sąsiedzi i Sąsiedzi 2

Na koniec produkcje na licencji, które co jakiś czas wracają do serwisu, czyli „Sąsiedzi” i „Sąsiedzi 2”. To dość głupiutkie, ale szalenie zabawne komedie, w których para w średnim wieku (Seth Rogen i Rose Byrne) muszą radzić sobie ze studentami, którzy wprowadzili się do domu obok. Małżeństwo musi więc znaleźć sposób, aby się ich pozbyć.

REKLAMA

O produkcjach Netfliksa czytaj w Spider's Web:

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA